Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Збирання та розбирання меблів

Розбирання та збирання меблів входить в спектр послуг компанії Biggy . Ми пропонуємо найпривабливіші ціни на перевезення меблів і організацію зборки / розбирання меблів при переїздах будь-якого типу та рівня складності. Великогабаритні предмети і меблі є найскладнішими елементами транспортування. При плануванні переїзду варто звернути увагу на те, що величезна частина часу йде на організацію перевезення меблів, а саме на її розбирання та складання.

Щоб уникнути поломок і пошкодження деталей меблів, кухонних і спальних гарнітурів при переїзді, слід звернутися до фахівців. Це заощадить Ваші сили і час, а також дасть повну впевненість в тому, що кожна деталь меблів залишиться цілою і неушкодженою.

З командою професіоналів перевезення меблів перетвориться в швидкий і злагоджений процес. Вам не доведеться думати про те, як компактно скласти деталі, частини меблів, упакувати дзеркала і тендітні деталі. Про все це подбають фахівці Biggy, організувавши розбирання / збирання меблів в найкоротші терміни.

Послуга збирання та розбирання меблів гарантує нашим клієнтам:

  • відповідальний підхід співробітників;
  • повне збереження вантажу;
  • швидкість виконання замовлення;
  • якісну упаковку;
  • цілісність тендітних деталей;
  • виконання замовлень будь-якої складності;
  • повний демонтаж і монтаж меблів;
  • швидку доставку.

Замовивши послугу розбирання / збирання меблів, Ви можете бути впевнені, що всі деталі і частини будуть упаковані і занурені максимально дбайливо і швидко. Для кожного клієнта ми підбираємо відповідні за габаритами і вантажопідйомності автомобілі, заздалегідь прораховуємо маршрут, тарифи на вантажоперевезення і додаткові послуги. Звернувшись за вказаними номерами телефонів, Ви зможете уточнити всю необхідну інформацію щодо розбирання, демонтажу і зборки меблів, а також уточнити вартість конкретно Вашого замовлення. Співпраця з транспортною компанією Biggy запорука успіху Вашого переїзду, доставки вантажу, а також вантажоперевезень будь-якої складності.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише