Перевезення банкоматів

Транспортування банкоматів і терміналів – досить відповідальний і складний технічний процес. Чи безпечно перевезти грошові термінали без використання підготовлених працівників та спеціалізованої техніки проблематично і майже неможливо. Банкомати виділяються міцним сталевим корпусом і високочутливої ​​електронною начинкою. Найменші вібрації і удари просто виведуть її з ладу.

Додаткова складність полягає в масі конструкції: вага терміналу рідко нижче 0,5 тонни. Більшість агрегатів важить близько тонни. Тому всі роботи необхідно виконувати тільки за допомогою спеціального транспортного обладнання.

Особливості перевезення банкомату – як вибрати транспорт і етапи навантаження

Перш ніж приступати до транспортування платіжного обладнання, необхідно:

  1. Провести попередню оцінку складності і вартості робіт, в тому числі параметри приміщення.
  2. Підготувати спеціальний візок для переміщення до вантажній машині і назад.
  3. Відключити і провести демонтаж платіжного терміналу.
  4. Занурити в машину.
  5. вивантажити банкомат за місцем доставки.

Щоб безпечно занурити платіжний термінал на візок, необхідні зусилля як мінімум п’яти чоловік, а також спеціальні ремені, рокла, лебідка та інше такелажне обладнання. Правильно перевезти банкомат можливо тільки в вантажівках, оснащених гідроліфта. Тільки в такому випадку можливо акуратно перемістити термінал всередину кузова.

Вибираючи негабаритні перевезення , перевірте, щоб вантажівка обов’язково оснащувався кріпильними елементами, що дозволяють надійно закріпити банкомат. Найчастіше в якості таких елементів використовуються анкерні болти.

Відстежити, наскільки якісно здійснюється спуск і підйом дорогого устаткування, не завжди можливо. Недостатньо просто оформити послуги вантажників , непідготовлена ​​команда просто не впорається з поставленим завданням. Рішенням проблеми стане звернення до Biggy.

Чому транспортування банкомату варто довірити Biggy?

Сервіс працює на ринку транспортувальних послуг з 2016 року. Протягом п’яти років ми реалізували безліч проектів по доставці різноманітних товарів по Києву, сусіднім містам і всій Україні. Ви легко зможете звернутися до нас для вирішення будь-якої транспортировочной завдання.

Залежно від габаритів вантажу і його ваги ціна послуги, що надається буде змінюватися. В тариф включено не тільки поїздка на машині, але і час очікування, параметри самого вантажівки і т. П. Замовляйте вже зараз доставку будь-яких товарів онлайн на Biggy або телефонуйте за телефонами, вказаними на сторінках сайту.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише