Послуги вантажоперевезення

Ласкаво просимо в компанію вантажних перевезень Biggy. МИ ДОСТАВИМО ВАШ ВАНТАЖ В найкоротші терміни!

Транспортна компанія Biggy - флагман в області вантажоперевезень по Україні, провідний грузоперевозчик країни з власним автопарком, що налічує десятки автомобілів різної вантажопідйомності і габаритів. Компанія зарекомендувала себе на ринку як надійного і безпечного перевізник. Протягом більше двох років компанія надає послуги вантажних перевезень в Києві і по Україні на високому якісному рівні.

Завдяки цьому їй вдалося завоювати високий рівень популярності серед споживачів, які користуються послугами перевезення. Компанія надійно утримує позиції лідера і по сьогоднішній день. Це підтверджується впевненим зростанням числа вдячних клієнтів, що віддають перевагу замовляти послуги вантажоперевезень по місту Київ, або потребують доставці особистих речей при переїзді за межі столичного мегаполісу.

Чим особливі послуги перевезень від Biggy

Ви шукаєте компанію, яка без зайвих клопотів доставить Ваш вантаж в будь-яку точку? Biggy до ваших послуг!


 1. Наявність власного автопарку дозволяє працівникам Biggy гарантувати клієнтові стовідсоткову подачу автомобіля для перевезення вантажів в будь-яку точку країни. Компанія при наданні послуг вантажоперевезень в Києві і по Україні гарантує безпеку автомобільних перевезень, весь транспорт компанії знаходиться в бездоганному технічному стані.
 2. Штат співробітників нашої команди - це професіонали своєї справи, фахівці з великим трудовим стажем у транспортній галузі, величезним досвідом роботи з надання послуг перевезення. Компанія Biggy пропонує послуги перевізника в Києві, враховуючи побажання кожного клієнта. При необхідності, в разі перевезення великогабаритних предметів надаються не тільки послуги перевезення, а й проводяться вантажно-розвантажувальні роботи, здійснювані досвідченими вантажниками
 3. Цілодобова диспетчерська служба і технічна підтримка приймуть замовлення і проконсультують з будь-якого питання, що виникає у клієнта в разі виникнення необхідності скористатися послугами вантажоперевезень в Києві і чи по Україні.
 4. Наш транспортний парк налічує достатню кількість автомобілів. Завдяки цьому наші транспортні засоби доступні до замовлення в будь-який час доби для здійснення вантажних перевезень, послуг адресної доставки.
 5. Завдяки тому, що послуги вантажоперевезень в Києві і чи по Україні надаються досвідченими водіями і професійними вантажниками, замовлення виконуються в найкоротші терміни.

  Всі види послуг транспортної компанії Biggy

  Компанія надає широкий спектр послуг в сфері вантажних перевезень. Ми з легкістю організуємо дачний, офісний, квартирний переїзд з мінімальною залученістю замовника. До компетенції Biggy входять наступні послуги:


  • квартирний переїзд;
  • дачний переїзд;
  • офісний переїзд;
  • VIP-переїзд і переїзд «під ключ»;
  • послуги вантажників;
  • вантажні перевезення, послуги доставки меблів і великогабаритної техніки;
  • перевезення будматеріалів;
  • вантажне таксі;
  • перевезення крихких вантажів.


  За будь-якої з перерахованих вище послуг вантажоперевезень в Києві або по Україні ви можете отримати детальну консультацію, звернувшись за вказаними контактними номерами телефонів.
  перевезення

  Наші менеджери-консультанти з радістю зможуть розібратися з вашими будь-якими побажаннями:


  • допоможуть визначитися з вибором відповідного автомобіля;
  • прорахують тариф маршруту, назвавши точну ціну за надання послуг вантажоперевезень в Києві або по Україні;
  • дадуть також на всі питання, що виникають особливо у тих, хто вперше прийняв рішення скористатися послугами перевізника в Києві;
  • організовують перевезення вантажу з урахуванням всіх побажань замовника.


  Вимогливим клієнтам варто звернути увагу на особливий вид послуг вантажоперевезень в Києві або по Україні - сервіс VIP-переїзд. Такий сервіс гарантує надання індивідуального підходу, повне ведення і контроль вантажного перевезення окремих менеджером.

  Послугами вантажників ви можете скористатися в разі, якщо вам належить масштабний переїзд. Наші співробітники організовують знесення / занос вантажу на поверх, при цьому зберігши його цілісність.

  Вантажні перевезення - процес трудомісткий і клопіткий, але довірившись професіоналам транспортної галузі, ви зможете бути спокійні і не переживати про можливі коллапсах. Ми гарантуємо нашим клієнтам стопроцентну безпеку і збереження цілісності вантажу при транспортуванні.

  Переваги клієнтів транспортної компанії Biggy

  Далеко не кожна компанія-вантажоперевізника може забезпечити повний комфорт і задоволеність замовника, організувати безпеку і швидкість перевезення вантажу на належному рівні. Компанія Biggy завжди на крок попереду: ми робимо все, щоб наш клієнт був задоволений, і створюємо для цього всі умови і передумови. Ставши клієнтом нашої компанії, ви отримаєте незаперечні привілеї:


  • індивідуальне ведення замовлення;
  • знижки на наступні замовлення;
  • безпеку і ефективність доставки;
  • збереження цілісності вантажу;
  • вантажні перевезення будь-якої складності;
  • особливо дбайлива перевезення крихких предметів;
  • клієнтоорієнтованість;
  • висока швидкість і чіткість виконання доставки вантажу;
  • доступність тарифів і гнучкість цін;
  • висококваліфікований персонал.


  Всі дії наших співробітників (водіїв, вантажників, менеджерів) спрямовані на те, щоб терміни виконання вантажоперевезення були максимально швидкими, і замовлення було доставлено за потрібною адресою в чітко встановлений час. Вантажоперевезення, організовані транспортною компанією Biggy, залишають завжди замовника задоволеним. З компанією Biggy перевезення вантажів стане процесом легким і швидким. Ми заощадимо ваш дорогоцінний час і гроші, організувавши весь процес доставки / перевезення вантажів таким чином, що вам не доведеться турбуватися про що-небудь.

  Способи оформлення заявок на вантажні перевезення

  Для того, щоб стати клієнтом компанії Biggy і замовити послугу перевізника в Києві, вам достатньо зв'язатися з нашими консультантами за вказаними номерами телефонів. Також ви можете скористатися замовленням зворотного дзвінка або заповнити форму-заявку прямо на сайті, уточнивши всі деталі та побажання до замовлення, зокрема, щодо термінів надання послуг вантажоперевезень по Україні. У найкоротші терміни наші менеджери зв'яжуться з вами для остаточного оформлення замовлення та узгодження точної дати і часу виконання вантажоперевезення.

  Докладний прайс на всі види послуг, що надаються і додаткові сервіси, які надає недорого наша компанія в рамках вантажних перевезень, ви також знайдете на нашому сайті. У разі складного маршруту або зміни відстані, наші менеджери нададуть попередній прорахунок замовлення або зроблять перерахунок залежно від ситуації.