Перевезення піаніно

Перевезення піаніно – одна з найскладніших завдань. Громіздкий музичний інструмент має надзвичайної крихкістю, і перевозити його потрібно дбайливо і з обережністю. У разі недотримання правил перевезення можна отримати серйозні травми і безнадійно пошкодити інструмент, тому транспортування слід довірити тільки фахівцям. У Києві такі послуги пропонує сервіс Biggy.

Безпечне перевезення піаніно з Biggy

Квартирний переїзд часто має на увазі транспортування піаніно. Проблема полягає в тому, що навіть сама компактна різновид фортепіано важить не менше 120-150 кг, але є варіанти вагою в півтонни. Крім того, пристрій має зміщеним центром ваги: ​​він знаходиться на висоті 100-120 см, тому самостійно впоратися з перевезенням не вийде.

Транспортне таксі дозволяє недорого перевезти фортепіано по місту та Україні. Компанія Biggy гарантує, що транспортування музичного інструменту буде проведена безпечно. Не варто проявляти зайву самостійність і ризикувати власним здоров’ям. Вантажне таксі Biggy надасть спеціальний транспорт і послуги вантажників .

Зі свого боку власник піаніно може потурбуватися про:

  • фіксації верхньої кришки інструменту;
  • кріпленні ударного інструменту;
  • фіксації кришки, що захищає клавіші;
  • захист струн за допомогою щільного паперу;
  • упаковці.

Але краще довірити і ці дії фахівцям. Важливо не просто перевезти фортепіано, а доставити його на нове місце без єдиної подряпини. Можна розрахувати кількість вантажників: на кожні 45 кг потрібен один чоловік.

Для фахівців таксі Biggy не складе ніяких труднощів доставка такого важкого, але крихкого предмета. Спуск піаніно по сходах здійснюється за допомогою спеціальних ременів. Для навантаження інструменту в кузов або фургон використовується гідравлічний підйомник, який передбачений в конструкції автомобіля.

Правильно спустити і занурити важке фортепіано – половина завдання. Багато що залежить і від відділу логістики: потрібно вибрати оптимальний маршрут. Сильні вібрації, що виникають при їзді по вулицях з поганим покриттям, також можуть позначитися на цілісності і якості звучання. Тому автомобіль на мінімальній швидкості рухається до місця доставки.

Чому варто довіряти вантажному таксі Biggy?

Замовити перевезення піаніно можна на сайті в режимі онлайн. Диспетчер компанії надасть клієнту найбільш відповідний тариф, розповість про інші важливі подробиці перевезення. Ціна послуг сподобається кожному клієнту: сервіс Biggy пропонує оптимальну вартість перевезення крихких предметів.

Іноді мова йде про дуже дорогому інструменті, якому кілька століть. Довірити його транспортування можна тільки в надійні руки. Саме такі якісні послуги пропонує сервіс Biggy. Ваше піаніно буде оперативно доставлено по Києву або Україні без жодних ушкоджень.