Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення холодильників

Холодильник – один з обов’язкових видів техніки для будь-якого житлового приміщення, а також малих і великих офісів. З ним рідко бувають клопоти, поки не потрібно його перевезти. На відміну від іншого кухонного обладнання або пральних машин, холодильник має не просто велику вагу, але й солідні габарити: перш за все він досить високий. Його не було помістити в кузов легкового авто, не просто впоратися з підйомом / спуском навіть з першого поверху.
Потрібна допомога з перевезенням холодильника в Києві? Звертайтеся в компанію Biggy! Ми готові доставити різну сучасну побутову техніку в будь-яку точку міста, причому зробимо це швидко, акуратно і за демократичною ціною.

Як треба перевозити холодильник?

Навіть не найвищий агрегат одна людина & nbsp; без допомоги перевезти не зможе. Серйозну вагу і солідна висота, чимала довжина і ширина змушують використовувати спеціальні пристосування (ремені та інше обладнання). Без них з перевезенням холодильника не впоратися.
Ще один важливий аспект – незважаючи на великі розміри, агрегат є досить крихким і чутливим. Неправильна перевезення часто призводить до поломок з боку електроніки або контуру охолодження. Викликати подібні несправності здатні навіть легкі удари.
Перевозити холодильники виробники рекомендують у вертикальному положенні, а не горизонтально на підлозі, що забезпечує:
 • мінімальні ризики механічних пошкоджень;
 • герметичність контуру холодоагенту;
 • справність капілярної трубки і т.д.
Якщо холодильник високий (під 2 метри), то вертикально він не увійде в легковий автомобіль. Єдиний спосіб доставити його з дотриманням рекомендацій з перевезення – звернутися за допомогою до фахівців, наприклад, в компанію Biggy. У нас крім мікроавтобусів є в розпорядженні Газелі і вантажні автомобілі.

Яка інформація потрібна, щоб перевезти холодильник?

У нас ви можете замовити послуги перевезення різної великогабаритної техніки. Працівники мають відповідний досвід, що гарантує клієнту безпеку, оперативність і вигідні розцінки. Щоб ми змогли доставити холодильник без найменших труднощів, зв’язавшись з диспетчером, будьте готові повідомити їм таку інформацію про вашому екземплярі:
 • вага і габарити (в тому числі довжину і ширину, а не тільки висоту, щоб зрозуміти чи увійде він, наприклад, в кузов Газелі);
 • поточне розташування приладу (вбудований, окремо стоїть на підлозі, розміщений на чимось);
 • чи потрібно знімати кріплення і встановлювати назад в точці доставки;
 • звідки і куди потрібно перевозити холодильник (дві адреси);
 • поверх, з якого спускати і на який піднімати обладнання;
 • інформацію про те, скільки в ширину і висоту отвори дверей в приміщенні і сходові прольоти в під’їзді / будинку і т.д.
Ця інформація, дасть зрозуміти, яка машина стане в нагоді, скільки вантажників має прийти на допомогу, які додаткові пристосування потрібно використовувати. А на підставі цього, ви відразу будете орієнтовно знати, скільки буде коштувати послуга перевезення холодильника, і замовити її.

Специфіка транспортування холодильника

Від розмірів холодильника залежить вид машини для транспортування. А ось маса даного предмета побутової техніки прямо впливає на спосіб перевезення:
 1. При вазі до 50 кг на допомогу при винесенні і навантаженні в автомобіль беруть такелажні ремені.
 2. Якщо маса холодильника від 50 до 100 кг, то для знесення застосовується візок, а з навантаженням дозволяють впоратися все ті ж ремені.
 3. Якщо більш важке, то застосовуються лебідки та спеціалізоване вантажопідйомне обладнання, в тому числі помости, підйомники інші допоміжні предмети.
Для доставки прилад фіксується всередині машини, що виключає його перекіс і будь-які механічні пошкодження, в той час, як він буде слідувати за маршрутом. Також відзначимо, що відразу після того, як вдалося його благополучно встановити на новому місці, підключати агрегат не варто (детальна інформація про це є в керівництві користувача вашої моделі).
Наші водії та вантажники гарантують кваліфіковану допомогу і дбайливе поводження з дорогим побутовим приладом в Києві.

СервисОК

Rated 5 out of 5
15-08-2022

Обратился для заказа перевозки холодильника с магазина домой. Доставки пришлось бы ждать три дня, а время было ограничено. Предложенная ценовая политика вполне устраивала, машина и два грузчика были на месте в оговоренный срок. Работы по погрузке и подъему на 5 этаж выполнены бережно. Качеством предоставленных услуг полностью доволен, отменный сервис!

Денис

СервисОК

Rated 5 out of 5
15-08-2022

Обратился для заказа перевозки холодильника с магазина домой. Доставки пришлось бы ждать три дня, а время было ограничено. Предложенная ценовая политика вполне устраивала, машина и два грузчика были на месте в оговоренный срок. Работы по погрузке и подъему на 5 этаж выполнены бережно. Качеством предоставленных услуг полностью доволен, отменный сервис!

Денис