Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення ліжка

Здійснюючи квартирний переїзд , багато хто стикається з необхідністю транспортування ліжка. Якщо порушити послідовність її розбирання, навантаження і вивантаження, досить легко пошкодити корпус або будь-яку деталь ліжка. Конструкція громіздка, важка, так що необхідно дотримуватися безліч умовностей.

Основні етапи перевезення ліжка

Головна помилка, з якою стикаються багато, – спроба перевезти ліжко в зібраному вигляді. В результаті можна зіткнутися з:

  • ушкодженнями всієї конструкції;
  • появами подряпин і відколів;
  • труднощами при навантаженні в ліфт або підйомі на поверх;
  • складнощами в навантаження і вивантаження і т. П.

При розбиранні конструкції варто для початку упакувати матрац (в разі його наявності). Якщо є накладні декоративні елементи, вони знімаються і запаковуються окремо. За допомогою шуруповерта откручиваются кріпильні болти, що з’єднують бічні стінки, спинку і каркас. Якщо каркас розбирається, акуратно демонтується і він. Рекомендується проводити всі роботи відповідно до інструкції. Вона особливо актуальна при розбиранні нестандартних моделей.

Як при першій доставці з магазину, так і при простому переїзді перевезення меблів не може здійснюватися без пакувальних матеріалів. Тендітні деталі, спинки і бічні частини можна обернути пухирчатою упаковкою, декількома шарами гофрокартону. Деякі нерозбірні моделі ліжок необхідно упакувати і транспортувати в спеціальних дерев’яних латах, що запобігають можливі удари в дорозі або падіння.

Завантаження та вивантаження ліжок стандартних розмірів може здійснюватися зусиллями двох вантажників. Необхідності в застосуванні транспортувальних ременів або транспортного обладнання немає. Під час навантаження в автотранспорт моделей нестандартних розмірів може знадобитися бригада з п’яти і більше осіб.

Процес вантаження і вивантаження ліжка відбувається правильно в уже розібраному вигляді в наступному порядку:

  1. Рівні панелі укладаються на дно кузова, головне, щоб між ними були відсутні виступаючі частини.
  2. Вертикальна транспортування окремих частин ліжка допускається, тільки якщо кузов оснащений спеціальними ременями.
  3. Не рекомендується ставити на каркас, в тому числі частково зібраний, важкі предмети і матрац, в іншому випадку він може не витримати навантаження.

При доставці на місце необхідно всі деталі ретельно протерти від пилу. У разі транспортування ортопедичних ліжок до збірки необхідно приступати не раніше ніж через пару годин після вивезення. При дотриманні всіх рекомендацій навіть такий складний процес, як перевезення меблів, може пройти з максимальним комфортом. Все, що для цього потрібно, – просто звернутися до фахівців сервісу Biggy.

Чому транспортування ліжка варто довірити Biggy?
Компанія працює на ринку послуг транспортування різних товарів з 2016 року. Ви легко зможете оформити доставку по місту, за межами Києва і в будь-який інший регіон України. Щоб дізнатися особливості складання тарифу і що входить у вартість надання послуг, достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. При необхідності ви можете залишити заявку онлайн.

Ви отримаєте кваліфіковану допомогу незалежно від ціни послуги, а команда вантажників допоможе занурити і вивантажити всі необхідні речі. Менеджер підбере автотранспорт, який підходить саме під ваш запит, вам залишається тільки насолоджуватися якістю послуг, що надаються.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише