Вантажоперевезення Київ — Одеса

Щодня у жителів столиці і різних компаній виникає необхідність перевезти вантажі з Києва в Одесу і область. Оптимальне рішення в такій ситуації – вантажоперевезення 10 тонн . Місткий автомобіль з такою вантажопідйомністю здатний транспортувати багато різних предметів. Техніка може взяти на борт велику кількість меблів, оргтехніки, різного устаткування або будь-яких інших товарів.

Доставка вантажу зі столиці до Одеси з мінімальними витратами часу

Вантажоперевезення по Україні - biggy.kiev.ua

Напрямок Київ – Одеса досить популярно. Це пов’язано з тим, що багато компаній мають представництва в цих двох містах. Одеса – портове місто, а відправка товарів морським транспортом – один з найбільш доступних способів доставки. Саме тому підприємства або інтернет-магазини в Києві відправляють покупки своїх клієнтів саме таким способом.

Зацікавлені в послузі і звичайні жителі столиці. Якщо вам належить переїзд офісу або потрібна перевезення меблів в Одесу з Києва на нову квартиру, то краще за все використовувати спеціальний автомобіль , обладнаний всім необхідним. Саме такий автопарк сучасної техніки використовує популярний сервіс Biggy. У нас є малогабаритні мікроавтобуси, напівпричепи газелі і машини з гидроліфтом для великогабаритних предметів.

Диспетчер в режимі онлайн або по телефону запропонує вам вигідний тариф і найбільш підходящий тип автомобіля, виходячи із загальних обсягів вантажу. Відстань з Києва до Одеси становить близько 500 км, тому важливо довести речі в цілості й схоронності. Автомобілі вантажного таксі Biggy обладнані необхідним обладнанням, яке дозволяє зафіксувати меблі, будматеріали і техніку в кузові. Для псуються товарів ми надаємо фургони-рефрижератори.

Переваги співпраці з Biggy

З моменту завантаження предметів на транспорт за них несе відповідальність компанія-перевізник. Рекомендуємо замовити послугу транспортування разом з вантажниками. Фахівці недорого і якісно виконають упаковку і розміщення речей в машині, а по приїзду – вивантаження і занесення в квартиру / офіс.

Окремо варто відзначити такі переваги компанії:

  • великий вибір транспорту – вантажопідйомність від 0,8 тонн до 20 тонн і більше;
  • доступна ціна;
  • оперативна доставка вантажів;
  • абсолютна безпека;
  • оптимальна схема маршруту;
  • послуги професійних вантажників;
  • великий досвід міжміських вантажоперевезень по Україні.

Незалежно від типу вантажів, ми доставимо їх по маршруту Київ – Одеса в цілості й схоронності. Низька вартість послуг і продумана логістика сподобаються всім клієнтам вантажного таксі Biggy.