Квартирний переїзд в Києві

Загальновідомим фактом є те, що будь-який переїзд процес тривалий, трудомісткий і клопіткий, що вимагає особливої ​​підготовки. Для планування і організації квартирного переїзду найкраще вдатися до послуг транспортної компанії. Це дозволить заощадити значну кількість часу, розподілити обов’язки, спланувати час і маршрут перевезення, а також чітко в зазначений час зробити доставку меблів і речей. Працівники компанії

Biggy на належному рівні організують квартирний переїзд без головного болю і зайвих витрат, забезпечивши фіксовану оплату за орендований автомобіль згідно прайсу послуг.

Якщо має бути квартирний переїзд в Києві, замовнику доведеться виконати безліч дій, пов’язаних з підготовкою речей і меблів до транспортування, а потім з безпосередньою їх перевезенням. Дуже добре, якщо у вас є такі навички, ви легко впораєтеся з такими завданнями.

Ми пропонуємо вам організувати переїзд квартири під ключ . Це означає, що наші співробітники виконають такі дії:

  • розберуть меблі;
  • упакують речі і меблі;
  • вантажники забезпечать швидке проведення вантажно-розвантажувальних робіт;
  • зберуть меблі по новому квартирному адресою;
  • приберуть приміщення і вивезуть сміття.

квартирний переїзд в Києві

Вартість переїзду квартири

Щоб правильно організувати квартирний переїзд в Києві, краще довірити виконання всіх завдань досвідченим фахівцям, які забезпечать ефективне транспортування вантажу, що виключає його пошкодження.

Вартість послуги залежить від того, з якого району міста та в який відбувається переїзд. По-перше, від цього залежить довжина маршруту, а, по-друге, будуть враховані ризики потрапляння в пробки, якщо поїздка буде здійснюватися в годину пік, а маршрут буде проходити через найбільш завантажені автомагістралі.

Здійснити переїзд недорого можна, якщо відстань між точками відбуття і прибуття буде мінімальним.

Ми звертаємо вашу увагу на те, що вартість послуги варіюється в залежності від:

  • загального обсягу і маси вантажу;
  • обраного транспортного засобу, тоннаж якого дозволить здійснити перевезення всіх речей;
  • тимчасового інтервалу, протягом якого фахівці будуть виконувати поставлені завдання.

Якщо ви скористаєтеся нашими пропозиціями і замовите послугу по квартирному переїзду, ми допоможемо вам:

  • зорієнтуватися в загальній сумі витрат, які виникнуть при організації переїзду;
  • посприяємо в питанні вибору підходящого транспортного засобу.

Після вибору машини, наші фахівці уважно вислухають ваші побажання, а потім, спираючись на встановлені тарифи, проведуть розрахунки загальної вартості послуги в режимі онлайн.

Квартирний переїзд разом з професіоналами

Ми завжди надаємо виключно якісні послуги і завжди дбаємо про своїх клієнтів.

Якщо у вас немає навичок і часу катастрофічно не вистачає, рекомендуємо скористатися послугою квартирного переїзду в Києві, яку пропонує наша компанія.

Також Ви зможете скористатися послугами вантажників : наші професійні співробітники піднімуть / спустять вантаж на потрібний поверх.

Досвідчені водії нашої компанії, швидко і надійно доставлять всі ваші речі, меблі, техніку, крихкі предмети за вказаною адресою, забезпечивши надійність, пунктуальність і старанність.

Послуги, що надаються нашою компанією, дозволять зробити Ваш квартирний переїзд комфортним і швидким.

Отримати детальну консультацію про тарифи на вантажоперевезення по Києву та іншим містам України, вибрати автомобіль відповідних габаритів і вантажопідйомності, замовити послуги вантажників, Ви зможете, зв’язавшись з нашими консультантами за вказаними номерами телефонів або залишивши заявку на сайті.

Транспортна Компанія Biggy флагман в сфері вантажоперевезень в Києві і Україні, до Ваших послуг.