Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

мотоевакуатор

Пересуватися по місту у великому місті набагато комфортніше на мотоциклі. Не менш зручний він і для поїздки в інше місто: в Україні чимало любителів мототуризму. Мототранспорт дозволяє легко об’їхати пробки, тому в кожному районі Києва знайдуться сотні любителів мототехніки.

Але існує ряд ситуацій, коли потрібен мотоевакуатор. На відміну від звичайних автомобілів, мотоцикл неможливо транспортувати на буксирі. Тому краще звернутися в транспортну компанію Biggy, яка пропонує послуги евакуації мотоциклів. Служба вантажного таксі забезпечує вантажоперевезення по Україні за найкращими тарифами.

Коли потрібен мотоевакуатор?

Серед найбільш популярних причин звернення в вантажне таксі Biggy для виклику мотоевакуатор варто виділити:

 • ДТП – після попадання в дорожньо-транспортні пригоди транспортування байка можлива лише таким способом;
 • заборона пересування по дорогах загального користування (перевезення снігоходів, кросових мотоциклів, квадроциклів); ​​
 • невідповідну погоду (взимку практично ніхто не їздить на мотоциклі);
 • технічну несправність.

Далеко не завжди складно пересуватися по місту тільки після аварії: поломка двигуна або рульового управління може застати зненацька раптово. Не варто ризикувати власним здоров’ям, адже завжди можна дешево замовити послуги мотоевакуатор в сервісі Biggy.

Перевезення здійснюється за допомогою спецтранспорту, призначеного саме для перевезення мотоциклів. За допомогою трапа транспортний засіб вантажиться на борт спецтехніки, надійно кріпиться стяжними ременями.

Як викликати евакуатор?

Якщо потрібно звернутися до Biggy є кілька способів. Простіше зв’язатися з представником служби по телефону. У найкоротші терміни до власника мотоцикла прибуде спецтехніка, призначена для перевезення байків.

Другий спосіб виклику евакуатора – через сайт компанії: в режимі онлайн потрібно заповнити спеціальну форму, диспетчер негайно зв’яжеться з клієнтом, надасть допомогу, розповість про вартість послуги.

Для виклику мотоевакуатор можна скористатися популярними мессенджерами Вайбер, телеграм.

Переваги мотоевакуатор від Biggy

Існує безліч причин, за якими варто вибрати евакуацію байка від Biggy:

 • оперативна доставка транспортного засобу на СТО;
 • робота цілодобово;
 • прийнятна вартість послуг;
 • якісне обслуговування;
 • безпеку перевезення байка будь-якої моделі;
 • відповідальне ставлення до довіреної мототехніки;
 • швидке прибуття до замовника і т. Д.

Корисні номери телефонів повинен мати кожен власник мотоцикла, адже поломка може спіткати в самий невідповідний момент. Ціни приємно порадують користувачів сервісу: якісне обслуговування можна отримати недорого. Скористайтеся всіма перевагами транспортної компанії Biggy.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише