...

Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Перевезення тварин

Наша компанія «Biggy» надає широкий спектр послуг транспортування різних видів вантажу по Києву, а також в будь-який куточок України за тарифом таксі. Крім основних вантажоперевезень, ми надаємо клієнтам особливу послугу – перевезення тварин.
У нас є великий досвід в транспортуванні собак, кішок і птахів, в тому числі і без супроводу власника. Оформляючи замовлення на нашому сервісі, ви отримуєте автомобіль цілком, тому можете самостійно вибрати найбільш підходящий вид транспорту для перевезення ваших вихованців.
В автопарку нашої компанії є: вантажівки, мінівени, мікроавтобуси та легкові автомобілі. Можете бути впевнені, що під час транспортування ваш вихованець не буде контактувати з іншими тваринами.

Яких тварин можна перевозити?

Для багатьох людей транспортування тварин при переїзді є великою проблемою і не тільки через оформлення особливих документів. У звичайному транспорті, так само як і ЖД, або авіа є свої обов’язкові вимоги, які не завжди підходять твариною. Наша компанія має необхідні документи, які дозволяють перевозити тварин на будь-які відстані.
Ми легко і максимально комфортно перевеземо вашого улюбленця в вказане місце:

  • рибок в спеціальних акваріумах або транспортувальних пакетах;
  • собак і птахів в клітинах;
  • кішок в спеціальних корзинах;
  • гризунів в спеціальних клітинах;
  • змій, черепах в акваріумах.

Доставка тварин на нашому таксі є менш травматичною і дискомфортною для ваших вихованців, ніж іншими видами вантажоперевезень. При цьому власникові тварини зовсім не обов’язково вирушати в дорогу разом з ним. Наші досвідчені співробітники компанії подбають про все, щоб вашому вихованцеві під час транспортування було максимально зручно. Незалежно від пори року і погодних умов, в салоні автомобіля підтримується оптимальна температура.

Як замовити перевезення великих і малих тварин в Києві і по Україні?

Замовити перевезення такого цінного вантажу можна в будь-який час. Для цього:

  • залишаєте онлайн-заявку на нашому сайті;
  • в самий найближчий час менеджер зв’язується з вами для уточнення всіх деталей;
  • в зазначений час машина прибуде за адресою.

Також оформити замовлення на перевезення тварин можна за телефоном, вказаним на сайті. Наші ціни доступні для більшої частини населення і повністю відповідають високому сервісу послуги.
Звертаючись в нашу компанію «Biggy» можете бути впевнені, що ваші тварини перенесуть транспортування на будь-які відстані по Україні максимально комфортно. Телефонуйте, ми допоможемо вам вирішити це питання якісно, ​​безпечно і недорого!

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.