...

Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Вивіз будівельного сміття

Вивіз будівельного сміття – обов’язкова робота, якщо виконується ремонт в квартирі або ж переїзд. Використовувати звичайні баки або контейнери, призначені для побутових відходів, в даному випадку неприпустимо. Отже, потрібні спеціальні машини та вантажники, які виконають перевезення сміття на спеціалізовані звалища.
В Києві з цією послугою готова допомогти компанія Biggy. Ми пропонуємо вигідні тарифи на вивіз будівельного сміття, великий автопарк машин, готових виконати перевезення довгих, великих і будь-яких інших предметів різного об’єму і ваги. Дізнайтеся подробиці у наших фахівців.

Коли треба подумати про вивезення будівельного сміття?

Вдалий ремонт, а часто і переїзд на нову квартиру не уявити без позбавлення від сміття. У першому випадку він переважно будівельний, а в другому – побутовий (в тому числі різний мотлох). Послуги спеціалізованих компаній варто використовувати і в інших випадках (ні до ремонті або переїзді), в тому числі:
  • при заміні вікон і демонтаж старих дерев’яних;
  • укладання нового підлогового покриття (довгі рулони від 3-4 метрів і більше вивезти без спеціального транспорту не вийде);
  • при позбавленні від непотрібних меблів і речей (купили щось нове, а старий предмет інтер’єру ніхто не хоче брати навіть безкоштовно).
Будівельний і інший великий сміття треба правильно утилізувати в призначених для цього місцях, а не розміщувати біля звичайних баків для відходів. Ось чому затребувані послуги його вивезення. Також заборонено захаращувати такими елементами сходові проходи будинків, що може вилитися навіть у грошові штрафи. Щоб подібного не сталося, скористайтеся послугами компанії Biggy в Києві.

Специфіка вивезення будівельного сміття

Як і для переїзду, в даному випадку не обійтися без спеціальних машин. Обсяг кузова і максимальна вага для перевезення визначається типом того, що треба утилізувати. Припустимо, цегляний бій доцільно транспортувати повноцінним вантажівкою. А ось старі шпалери в мішках – в Газелі або мікроавтобусах, з довжиною кузова від 2-3 метрів і більше. Також варто враховувати, що чим більше машина, тим вище тариф.
При істотних обсягах роботи рекомендуємо замовляти не тільки транспорт, але і послуги вантажників. Вони допоможуть знести мішки, стару меблі та інші речі (як при переїзді), помістять непотрібні елементи в кузов авто для вивезення т.д. Тариф на послуги вантажників становить 80 грн за годину. Також враховується поверховість будівлі, наявність / відсутність ліфта. Ключова відмінність від вдалого переїзду – відсутність вимог до дбайливого транспортуванні, адже збереження при вивезенні сміття не потрібно.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.