Замовити вантажоперевезення

Додати точку
Загальна відстань: 0 km
Загальний час: 0 год

грн.

Вивіз будівельного сміття

Вивіз будівельного сміття – обов’язкова робота, якщо виконується ремонт в квартирі або ж переїзд. Використовувати звичайні баки або контейнери, призначені для побутових відходів, в даному випадку неприпустимо. Отже, потрібні спеціальні машини та вантажники, які виконають перевезення сміття на спеціалізовані звалища.
В Києві з цією послугою готова допомогти компанія Biggy. Ми пропонуємо вигідні тарифи на вивіз будівельного сміття, великий автопарк машин, готових виконати перевезення довгих, великих і будь-яких інших предметів різного об’єму і ваги. Дізнайтеся подробиці у наших фахівців.

Коли треба подумати про вивезення будівельного сміття?

Вдалий ремонт, а часто і переїзд на нову квартиру не уявити без позбавлення від сміття. У першому випадку він переважно будівельний, а в другому – побутовий (в тому числі різний мотлох). Послуги спеціалізованих компаній варто використовувати і в інших випадках (ні до ремонті або переїзді), в тому числі:
  • при заміні вікон і демонтаж старих дерев’яних;
  • укладання нового підлогового покриття (довгі рулони від 3-4 метрів і більше вивезти без спеціального транспорту не вийде);
  • при позбавленні від непотрібних меблів і речей (купили щось нове, а старий предмет інтер’єру ніхто не хоче брати навіть безкоштовно).
Будівельний і інший великий сміття треба правильно утилізувати в призначених для цього місцях, а не розміщувати біля звичайних баків для відходів. Ось чому затребувані послуги його вивезення. Також заборонено захаращувати такими елементами сходові проходи будинків, що може вилитися навіть у грошові штрафи. Щоб подібного не сталося, скористайтеся послугами компанії Biggy в Києві.

Специфіка вивезення будівельного сміття

Як і для переїзду, в даному випадку не обійтися без спеціальних машин. Обсяг кузова і максимальна вага для перевезення визначається типом того, що треба утилізувати. Припустимо, цегляний бій доцільно транспортувати повноцінним вантажівкою. А ось старі шпалери в мішках – в Газелі або мікроавтобусах, з довжиною кузова від 2-3 метрів і більше. Також варто враховувати, що чим більше машина, тим вище тариф.
При істотних обсягах роботи рекомендуємо замовляти не тільки транспорт, але і послуги вантажників. Вони допоможуть знести мішки, стару меблі та інші речі (як при переїзді), помістять непотрібні елементи в кузов авто для вивезення т.д. Тариф на послуги вантажників становить 80 грн за годину. Також враховується поверховість будівлі, наявність / відсутність ліфта. Ключова відмінність від вдалого переїзду – відсутність вимог до дбайливого транспортуванні, адже збереження при вивезенні сміття не потрібно.

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише