Вантажоперевезення газеллю

Газель – один з найбільш популярних видів вантажного транспорту в Україні. Існує велика кількість видів цієї техніки, призначеної для самих різних завдань. Наприклад, для перевезення будівельних матеріалів використовується бортова (тент) газель, будка підходить для транспортування товарів, що потребують захисту від зовнішніх впливів. Також є повністю металеві закриті фургони і моделі-рефрижератори.

Дуже популярні в будь-якому районі Києва вантажоперевезення тентованою газеллю . Вона підійде для транспортування габаритних і об’ємних вантажів. Якщо мова йде про перевезення високих предметів, для цього є відповідна модель з тентом висотою до 2,3 м. У ній дуже зручно перевозити меблі, побутову техніку або будматеріали. Для доставки по місту металопрокату, шиферу, металочерепиці, профнастилу використовується подовжена газель.

Всі ці модифікації техніки є в автопарку вантажного таксі Biggy. Тут можна замовити за доступною ціні покупець проводить необхідний вид автомобіля для перевезень вантажів по Україні.

Яку Газель замовити в Biggy?

Вибір вантажного транспорту безпосередньо залежить від типу виконуваних робіт:

  • тентована модель або бортова газель – підійде для доставки сипучих будматеріалів або предметів, що не потребують особливого захисту;
  • будка – захищає вантажі не тільки від сонця або опадів, але і від перепаду температур (продукти харчування, медикаменти, оздоблювальні матеріали);
  • подовжена платформа – для габаритних вантажів великої довжини (різних конструкцій з металу, будматеріалів, металопрокату).

Щоб провести квартирний переїзд , можна вибрати газель-будку або подовжену тентовану різновид. Тут все залежить від кількості перевезених предметів і їх типу. Наприклад, меблі можна перевозити в тентований кузові, а електроніку або музичні інструменти (піаніно) краще захистити від перепаду температур.

Незалежно від типу газелі, вантажопідйомність знаходиться в межах 1500-2000 кг. Найбільша вантажопідйомність у подовженою газелі з тентом.

Вибір транспорту для перевезення з Biggy

Вибрати відповідний тип газелі завжди можна за допомогою онлайн-сервісу Biggy. Тут не тільки нададуть недорого транспорт для перевезення вантажів, а й виберуть оптимальний маршрут. Відділ логістики зробить все можливе, щоб тариф виявився найдоступнішим для клієнта.

Кожен користувач може звернутися за допомогою до диспетчера. Спеціаліст підкаже, яку модифікацію газелі найкраще вибрати для конкретної ситуації. Звернутися до диспетчера можна за допомогою контактних номерів телефонів, які є на сайті. Користувач вибирає найбільш зручного для нього мобільного оператора.

Вантажні перевезення можуть бути недорогими: про це свідчить співпраця з вантажним таксі Biggy. Меблі на дачу або техніка з магазину будуть доставлені в найкоротші терміни, а вартість послуг порадує.