Чому варто вибрати професійних перевізників для вантажоперевезень

Кожен із нас хоч раз приїжджав у своєму житті вдома чи на роботі. Переїзд має на увазі не тільки зміну проживання чи місця роботи, а й перевезення меблів, техніки та інших громіздких предметів. Тому для транспортування вдаються до послуг професійних перевізників. 

На ринку транспортних послуг, на жаль, є багато непрофесійних компаній, які не можуть забезпечити комфорт та стовідсоткову цілісність речей при переїзді. Тому дуже важливо не помилитися з вибором вантажоперевізника, і уважно підібрати фірму, яка надасть професійний рівень обслуговування клієнтів.

Якість вантажоперевезення 

У процесі доставки може статися будь-що: 

 • вантаж можуть втратити чи пошкодити; 
 • затримати замовлення за строками доставки; 
 • доставити товар у неналежному вигляді; 
 • переплутати товар. 

Всі такі негативні фактори псують репутацію і згодом можуть призвести до фінансових витрат. Тому професійні компанії дуже ретельно відбирають персонал на роботу, щоб уникнути подібних ситуацій, зменшити ризик втрати або пошкодження вантажу.

Нові компанії у сфері вантажоперевезень, щоб завоювати клієнтів та отримати максимальну кількість замовлень вдаються до невеликих хитрощів: 

 1. погоджуються навіть на мінімальні замовлення; 
 2. зменшують вартість подачі автомобіля; але при цьому можуть: 
 3. збільшити час перебування на маршруті; 
 4. збільшити кілометраж, щоб хоч якось окупити поїздку і залишитися в плюсі. 

Перевірені професійні компанії в процесі своєї діяльності навчилися долати будь-які ситуації. Вони готові до форс-мажорів і мають план “Б”. 

Додаткові послуги до вантажоперевезень 

Професійні компанії, крім надання автотранспорту, надають додаткові послуги: 

 1. вантажники – вартість робіт вантажника часто залежить від кількості відпрацьованих годин; 
 2. пакувальники – вартість робіт з надання послуг упаковки залежить від кількості вантажу та особливостей упаковки; 
 3. збір/розбір меблів – іноді меблі необхідно при транспортуванні розібрати, тому що габаритні елементи не завжди можна пронести сходовим спуском і укомплектувати в автомобіль для перевезення. 

Критерії відбору компаній 

Порядні вантажоперевезення повинні відповідати низці факторів: 

 1. Безпека вантажу. Це найголовніший критерій відбору. Правда переконатися можна в надійності перевезення вантажів лише на своєму досвіді чи своїх знайомих. Звичайно ж, є відгуки на сайтах, які варто вивчити заздалегідь. 
 2. Дотримання термінів доставки. Доставити вантаж необхідно не раніше, але й пізніше встановленого терміну за документами. Інакше не уникнути штрафу. 
 3. Укладання контракту, перевірка наявності потрібних ліцензій і дозволів, сертифікатів та необхідних документів. Не погоджуйтесь на переїзд без укладання договору. 
 4. Професійні спеціалісти. Не лише водії мають бути майстрами своєї справи, а й вантажники, логісти, менеджери. Тільки згуртовані професіонали компанії можуть впливати на якість і швидкість доставки. А хороший рівень фізичної підготовки вантажників, їх знання та використання такелажних пристроїв (ремені, лебідки чи візки) допоможуть у розвантажувально-вантажних роботах. Обладнання відповідним транспортом та інструментами – це запорука успіху компанії. 
 5. Конкурентні ціни на вантажоперевезення. Формування ціни на перевезення та інші додаткові послуги мають бути відкритими та зрозумілими. Якщо закласти в поїздку приховані комісії, не варто очікувати від компанії приємних відгуків. А для постійних клієнтів професійні компанії – перевізники пропонують знижки та бонуси. 
 6. Різноманітний автопарк. Чим більше можливостей для доставки, тим більша ймовірність, що товар буде доставлений точно в строк оптимальним маршрутом. 

Не варто працювати з сумнівними компаніями, краще підтримувати співпрацю з уже перевіреними партнерами, незважаючи на те, що їхні розцінки вищі. Плата висококваліфікованим фахівцям за досвід роботи перевізників, професіоналізм та чесний підхід до справи вартий того.