Як зменшити витрати на вантажоперевезення без втрати якості обслуговування 

Існує безліч способів, за допомогою яких компанія може знизити свої витрати на міжнародні та міжміські вантажні перевезення, використовуючи різні методи, у тому числі ефективне використання транспорту. Співпраця з перевіреним та досвідченим експедитором, попереднє планування та уважне ставлення до нюансів, правильні інструменти та логістичні плани – ось лише деякі із способів зменшення витрат на вантажоперевезення.

Формування ціни на перевезення 

Відслідковування витрат на вантажоперевезення дає повну інформацію про діючі тарифи, які необхідно закладати у ціну товару як у межах країни, так і на експорт. У багатьох випадках при перевезеннях можна встановлювати значно більшу ціну на товар для одного клієнта, в порівнянні з іншим. Таким чином можна знизити вплив вартості вантажних перевезень на кінцевий результат. 

Кількість упаковки, що використовується

У багатьох випадках вантажоперевізники використовують набагато більше, ніж може знадобитися для захисту товару. Проведіть аналіз витрат на логістику, щоб визначити, як можна мінімізувати кількість упаковки, що використовується, і при цьому забезпечити належний захист продукції для виконання замовлення.

Великі постачання

Якщо ви регулярно розвозите продукцію, заохочуйте своїх клієнтів до розміщення більших замовлень. Клієнти можуть турбуватися про вартість зберігання, але ви можете запропонувати їм знижку на замовлення в залежності від об’єму. Збільшення наповненості вантажного транспорту дозволить робити рейси в одному напрямку рідше, а значить і економія на паливі суттєво знизить витрати на доставку. 

Виберіть партнера з логістики з розумом

Найбільш значна оптимізація вартості вантажоперевезень залежить від правильно обраної логістичної компанії. Перевізник повинен мати величезний досвід і великий штат висококваліфікованих і знаючих співробітників, які мають необхідні знання для плавного і ефективного переміщення ваших товарів з точки А в точку Б. А вибір найбільш економічного транспорту дозволить робити рейси більш вигідними.

Значною перевагою будуть зв’язки логістичної компанії не тільки в пункті відправлення та призначення, а й у будь-яких перевалочних пунктах, щоб забезпечити клієнту найкращі ціни на вантажні перевезення та обслуговування. Завжди варто вести переговори з перевізниками про ціну на сьогодні. Ринок дуже гнучкий, і іноді щоб не повертатися порожнім, водії готові взяти вантаж навіть за незначну вартість. 

Використання технологій для зниження витрат потрібно завжди. Обговорюйте потенційні зміни з перевізником, які можуть вплинути на ціноутворення, а потім відповідним чином скоригуйте свої стратегії, щоб отримати в результаті прибуток.