Для яких перевезень потрібні вантажівки-універсали до 20-ти тонн?

Вантажівки до 20-ти тонн являють собою ряд автомобілів, обладнаних під різні споживчі цілі.

Коли може знадобитися автомобіль до 20 тонн?

  • Якщо потрібно доставити великогабаритну побутову техніку або меблі, а також будівельні матеріали, наприклад, з магазину додому.
  • Вивіз сміття або відслужив меблів на звалище.
  • Актуальна послуга для підприємців, які мають бізнес в торгівлі, щоб переправити товари будь-якого типу: починаючи продуктами харчування, закінчуючи будівельними матеріалами.

Характеристики фургонів і євротентами

В наявності автомобілі, що мають обігрів кузовний частини. Це дозволяє зберегти необхідну температуру на більш тривалий час і перевозити вантаж в зимовий час при дуже низьких негативних показниках.

Вантажоперевезення в Києві довіряють компанії, що має в своєму парку рефрижератори, з холодильними установками, забезпеченими сучасною системою захисту від аварійного зміни температурного режиму.

Вантажні машини, забезпечені пневмоподвеской замість ресор, пом’якшать тряску, зробивши рух автомобіля рівніше, це дозволить тендітному вантажу прибути в пункт призначення в цілості й схоронності.

Запрошуємо до співпраці!

Щоб забезпечити, навантаження зверху, парк компанії «Biggy» має в своєму розпорядженні тентовані автомобілі, і, так звані, єврофури. Вони являють собою відкриті майданчики, затягнуті тентом. Тент можна в будь-який момент забрати, щоб зробити процес завантаження / розвантаження, більш зручним і швидким.