Квартирний переїзд – чому потрібно замовити вантажників?

Послуги вантажників можуть знадобитися в самих різних ситуаціях – для перевезення меблів в офіс, для переїзду молодої сім’ї на нову квартиру і так далі. Згідно зі статистикою, близько 45% переїздів в Україні не обходяться без кваліфікованих вантажників. І це не дивно, адже збірка, упаковка, винос речей, транспортування займає багато часу і сил.

Звичайно, цей обов’язок можна перекласти на надійні плечі родичів, але для чого, коли можна скористатися послугами компанії з вантажоперевезень в Києві?

Дуже багато випадків, коли переїзд призводить до недоцільним витрат (грошових коштів і сил), до проблем зі здоров’ям «помічників», які не змогли відмовити в допомозі, до зіпсованої м’яких меблів, а, отже, і до нерозуміння. Значно простіше звернутися до професіоналів.

Розбирання меблів

Звичайно, розібрати меблі можна і самостійно. Але якщо ви її збирали давно, то все інструкції загублені. Кваліфіковані фахівці розберуть меблі за допомогою інструментів. Упаковка при транспортуванні речей також грає не останню роль, погодьтеся, адже бульбашкова плівка і картонна коробка значно краще збережуть речі, ніж старі газети?

Винос меблів

Щоб винести меблі без пошкоджень, необхідно не тільки мати сильні руки, а й широкі плечі. Сила в даному випадку також не є головною, адже кожен вантажник володіє спеціальними навичками. Переїзди без професійних працівників дуже часто закінчуються зламаною технікою, пошкодженої меблями і суцільними розчаруваннями.

При переїзді може виникнути складність з транспортуванням речей, вага яких досягає 100 кг. Люди без спеціальних навичок навряд чи зможуть впоратися з перевезенням сейфів і акваріумів. Вантажники ж користуються такелажними пристосуваннями для пересування предметів по сходах.

Навантаження й розвантаження

Це два найвідповідальніших етапу. Від професіоналізму в даному випадку залежить збереження меблів і економія часу клієнта.

Далеко не в кожній хаті є вантажний ліфт і під час переїзду дуже часто доводиться переносити речі по сходах. Тут ви також можете зіткнутися з низкою складнощів, коли, наприклад, сходовий проріз дуже вузький і пронести диван, не пошкодивши його буде завданням не з легких. Там, де запрошені товариші розгубляться, професіонали відмінно знають, як діяти.

Ось меблі вже доставлена ​​і залишається її зібрати. Професіонали не тільки зберуть меблі, а й розставлять її за бажанням клієнта.

Переїзд з кваліфікованими вантажниками – гарантія збереження речей, побутової техніки, економія коштів, часу і нервів. А найголовніше, що професіонали добре знають послідовність роботи.

Якщо ви плануєте скористатися послугами вантажного таксі в Києві, ми рекомендуємо заздалегідь запросити оцінювача, який допоможе визначитися з об’ємом роботи, складе детальний план дій і допоможе підібрати відповідний транспорт для переїзду. Для цього вам необхідно заповнити заявку на нашому сайті і дочекатися відповіді. Якщо ви цінуєте якісно надані послуги і свого часу – звертайтеся до нас!