Ми дорожимо кожним нашим клієнтом

Наша компанія надає послуги вантажоперевезень в Києві для людей, що переїжджають на нове місце проживання або роботи. Ми готові забезпечити всі нюанси для комфортного переїзду без проблем і турбот!

Чи плануєте переїхати і боїтеся за збереження речей при транспортуванні? Ми підкажемо, як підготуватися до процедури і безболісно пройти всі етапи доставки вантажу до кінцевої точки.

Основні переваги послуги вантажоперевезень

У нашій фірмі працюють відповідальні фахівці, які спеціалізуються на вантажоперевезеннях. Ми дорожимо кожним клієнтам і готові надати список послуг для потенційних новоселів:

 • Допомога в упаковці великогабаритних предметів
 • Підготовка вантажу до транспортування
 • Розстановка предметів в кузові автомобіля
 • Доставка меблів до пункту прибуття
 • Підйом вантажу по сходовим отворів

Професіонали, що працюють в нашій команді, допомагають майбутнім новоселам доставити меблі до потрібного поверху. Також ви можете попросити вантажників про допомогу в перенесенні техніки, посуду і дрібних деталей. Все це входить у вартість послуг. Розрахуватися з нами можна на будь-якому етапі переїзду.

Вантажне таксі тільки для вас

Виклик вантажного таксі в Києві – відносно нова послуга. Ще кілька років тому люди користувалися вантажівками, газелями і автомобілями, додатково доплачуючи вантажниками. З появою вантажних таксі така необхідність відпала.

Послуги вантажного таксі досить затребувані серед різних верств населення. Ми допомагаємо переїхати в нову квартиру або офіс, забезпечуючи весь спектр необхідних заходів для комфортного переїзду. Користуючись мобільним, дешевим і зручним видом перевезень, ви гарантовано переберетеся на нове місце без додаткових клопотів.

В нашій команді працюють фахівці, які знають толк в грамотної перевезення різних предметів. Машини накриті спеціальними тентами, які не пропускають вологу всередину, тому погана погода при переїзді для нас – не перешкода. Таксі обладнані такелажними пристосуваннями – ременями безпеки і лебідками для надійної фіксації предметів під час їх транспортування.

Водії мають з собою маршрутизатори, без проблем доставлять ваш товар в будь-яку точку Києва, об’їжджаючи всі пробки і провулки. Ми вибираємо кращу дорогу для того, щоб ваша меблі були в безпеці. Команда міцних вантажників допомагає клієнтам на всіх етапах перенесення меблів. Фахівці консультують вас на всіх етапах підготовки до переїзду і допомагають доставити всі предмети в цілості.

Особливості послуг в нашій фірмі

Послуги вантажного таксі – досить конкурентоспроможна сфера. Кожна компанія націлена на безперервний потік клієнтів і прагне до розвитку всіх напрямків. У нашій фірмі ви гарантовано отримаєте декілька важливих переваг:

 • Оперативний приїзд машини до місця призначення
 • Вибір найкращого транспортного шляху в момент перевезення вантажу
 • Розумна вартість послуг
 • Якісне обслуговування клієнтів
 • Підготовка до переїзду, узгодження всіх тонкощів з фахівцями
 • Оплата послуг на будь-якому з етапів перевезення
 • Доставка вантажу до офісу або квартири
 • Наявність спеціальних кріплень в транспорті
 • Обережне, дбайливе поводження з вашим майном

Всі співробітники нашої фірми – ввічливі люди, готові надати допомогу в будь-який момент. Репутація компанії стоїть на першому місці, тому в команду набираються тільки досвідчені, перевірені фахівці.

Довірте переїзд нашому таксі і забудьте про всі клопоти. Діліться радістю переселення з друзями і запрошуйте всіх на швидке новосілля!