Переїзд з маленькими дітьми: з чого почати?

При слові переїзд люди відчувають різні почуття: радість, обурення, очікування. Але незалежно від відчуттів, для будь-якої людини переїзд пов’язаний з випробуванням. Особливо важко він дається сім’ї з дитиною. Не варто опускати руки, а краще заздалегідь до нього підготуватися.

З чого почати переїзд з маленькою дитиною?

Зробити переїзд більш м’яким і делікатним можна, якщо продумати всі нюанси заздалегідь. Чим менше буде шуму, тим легше дитині здасться процес поїздки з одного житла в інше. Є кілька нюансів, які необхідно продумати, перш ніж почати збирати сумки.

  1. Необхідно продумати всі етапи переїзду. Як і будь-що буде необхідно упакувати речі. Заздалегідь купити або знайти коробки.
  2. Можна заздалегідь підготувати нове житло для заселення, помити підлогу. У старій квартирі прибирання потрібно планувати після переїзду. Обов’язково потрібно вказувати часовий проміжок для здійснення кожного підпункту.
  3. Якщо є відчуття, що переселитися в інше житло з маленькою дитиною не під силу, можна скористатися послугами вантажоперевезень Києва . Фахівці компаній допоможуть грамотно, без зайвої суєти упакувати і відвезти все необхідне за вказаною адресою.
  4. Після того, як коробки будуть наповнені речами, слід обов’язково надписати на них маркування.
  5. Перед від’їздом в нове житло продумайте планування, де буде розташовуватися велика меблі і техніка. Здійснити ці дії потрібно для того, щоб не створювати пробку в коридорі або кімнаті.

Як підготувати дитину до переїзду.

Нове житло – це важлива зміна не тільки в житті дорослих. Діти болісно сприймають будь-які малознайомі обстановки. Довге перебування, перший нічний сон в новій квартирі – все це, безумовно, може потрясти психіку малюка.

Тому психологи радять проводити бесіди про переїзд в новий будинок заздалегідь. Не потрібно викладати цю новину несподівано. Потрібно підготувати малюка, сказати, що в його житті відбудуться зміни, але рідні будуть поруч. Важливо запам’ятати момент переїзду на фото або камеру, влаштувати невеликий прощальний вечір і створити приємну атмосферу. Дитина не повинна сприймати прощання з будинком як трагедію, а перетягування коробок як важкий завдання.

Малюки різного віку можуть за своїм брати участь в підготовці до зміни місця проживання:

  • Діткам від 2 до 3 років не варто брати участь в процесі збору речей. У цей період краще захопити їх грою або прогулянкою.
  • Дітей віком 4-5 років можна залучати до дрібної роботі. Вони можуть допомагати складати власні іграшки, одяг.
  • Дитина 6-8 років може самостійно брати активну участь в підготовці переїзду. Для цього потрібно лише запропонувати взяти участь в подібному заході.

Під час переїзду потрібно щоб дитина не стикався з труднощами перенесення коробок, а провів час з мамою на прогулянці. Довірити цю відповідальну справу можна вантажному таксі Києва . Співробітники за кілька годин перевезуть і розпакують речі на новому місці.

Після того, як вся родина заселилася в новий будинок, необхідно познайомитися з сусідами, сходити на дитячий майданчик. Показати дитині нову дорогу від будинку до дитячого садка. Головне дати зрозуміти дитині, що з переїздом на нове місце проживання, в його житті нічого не змінилося, його як і раніше оточують турботою і люблять. Головне постійно розмовляти і пояснювати всі деталі, навіть які здаються занадто банальними для дорослого. Багато сімей, довіряють перевезення речей професіоналам. Адже преезд з фахівцями мувінгової компанії це запорука спокою батьків і радість для дитини.