Що потрібно для переїзду до нової квартири?

Радість від переїзду в нову квартиру часто втрачається на тлі збору та пакування речей. Потрібно не тільки розібрати звичну обстановку, але й правильно упаковати її елементи, щоб доставити все в цілості та безпеці за новою адресою. Що потрібно для комфортного переїзду та як правильно організувати цей процес?

Переїзд до нової квартири: з чого почати?

Переїзд

У процесі переїзду можна безболісно позбавитися старих, поламаних, непотрібних речей. Тому не поспішайте запакувати все, що бачите: вибирайте предмети, які точно використовуватимете. Щоб не упустити нічого важливого, накидайте план зборів:

  • запастись пакувальними матеріалами;
  • запакувати документи та цінні речі;
  • збирати техніку;
  • звільнити та розібрати меблі;
  • знайти надійну мувінгову компанію.

Перед початком зборів потрібно подбати про пакувальні матеріали. Техніку краще запакувати в оригінальні коробки, якщо вони залишилися. Для мікрохвильової печі, мультиварки, електрогрилю та інших подібних предметів це буде найнадійнішим варіантом, оскільки коробка розрахована саме на транспортування. За такої упаковки перевезення побутової техніки пройде легко і просто. Крім того, ви зможете швидко знайти потрібні предмети та повернути їх на свої місця у новій квартирі.

Потім займіться цінними та тендітними речами. Якщо документи не займають багато місця, їх можна перевезти в сумці або на рюкзаку, які ви зазвичай берете з собою. Крихкі предмети, у тому числі посуд, краще запакувати в папір або спеціальну плівку. Тарілки, чашки, келихи не варто класти в одну коробку з каструлями та сковорідками. Виділіть для них окрему тару та позначте, що в ній крихкий вміст.

Після цього переходьте до меблів. Насамперед потрібно звільнити шафи, ящики, полиці. М’які речі, білизна та одяг можна запакувати в мішки. Дрібниці краще скласти в коробки, щоб вони не загубилися. Невеликі предмети меблів можна перевозити у зібраному вигляді, а шафи та дивани зазвичай вимагають розбирання. Послуги збирання та розбирання надає мувінгова компанія, що значно полегшує переїзд.

Сортування речей: позбавляємось зайвого та непотрібного

У нову квартиру варто перевозити лише потрібні речі. Для багатьох переїзд стає єдиним способом очистити балкони, комори та інші місця для зберігання. Налаштуйтеся, що не обов’язково забирати з собою все, що накопичилося за роки життя в одній квартирі. Пакуйте починайте з того, без чого точно не обійтися. Під час зборів обов’язково тримайте під рукою мішок для сміття та сміливо занурюйте у нього все, що викликає сумніви.

Якщо підготовку до переїзду ви починаєте заздалегідь, можна сортувати сміття і відправити на переробку папір, метал, пластик, батарейки і лампи. Макулатуру та металеві відходи є можливість здати платно, а решту — розподілити по спеціальних контейнерах. Це хороший спосіб позбутися сміття та підтримати чистоту планети.

Окрему увагу можна приділити одягу. Якщо куртки та джинси, в яких ви збиралися вигулювати собаку і їздити на дачу, вже запилилися, то з ними настав час прощатися. Одяг можна передати до благодійних організацій або відправити у спеціальний контейнер.

Проведіть ревізію продовольчих запасів. Якщо ви зберігаєте крупи, консервацію та інші продукти, перевірте їх свіжість та термін зберігання. Все, що вже не є свіжим, варто викинути. Це не лише позбавить зайвого мотлоху, а й допоможе зберегти здоров’я.

Мувінгова компанія як головний помічник при переїзді

Успіх переїзду багато в чому залежить від компанії. Ви можете довірити перевезення речей фахівцям Biggy і не перейматися збереженням майна. Наші вантажники допоможуть упакувати речі, розібрати та упакувати меблі, а також зібрати їх на новому місці. Фахівці забезпечать швидке проведення навантаження та розвантаження, чим допоможуть скоротити витрати часу та коштів. Співробітники Біггі також можуть зробити прибирання у приміщенні після вивезення речей та винести сміття.

Щоб переїхати спокійно, ви повинні бути впевнені у мувінговій компанії. Ми гарантуємо не тільки швидку роботу під ключ, а й дбайливе транспортування речей. Будь-які вантажі, у тому числі тендітні та цінні, будуть доставлені за новою адресою цілими та неушкодженими. Завдяки професіоналам квартирний переїзд пройде легко та без зайвих тривог.

Упаковка речей

Упаковка речей

Для пакування речей при переїзді можуть знадобитися такі матеріали:

  • картонні коробки;
  • папір чи газети;
  • повітряно-бульбашкова плівка;
  • скотч;
  • пакети для сміття.

Упаковку починайте з міцних і тяжкихних речей. Розкладіть по коробках книги, запакуйте в пакети одяг та постільну білизну. Використовуйте коробки середніх розмірів, оскільки велика тара, наповнена речами, стає громіздкою та важкою.

Потім можна переходити до упаковки тендітних предметів – посуду та кухонного начиння. Візьміть повітряно-бульбашкову плівку для предметів, що б’ються, а інші оберніть папером або газетами.

Після цього можна переходити до упаковки побутової техніки та гаджетів. Якщо оригінальні коробки не збереглися, застосовуйте будь-які інші ящики. Вільне місце можна заповнити плівкою чи папером – техніка має бути добре зафіксована. Легкозаймисті речовини потрібно упаковати окремо від інших речей.

Документи та цінні речі запакуйте окремо, щоб вони не загубилися серед великих коробок та пакетів. Папери та коштовності можна скласти в одну невелику скриньку та перевезти самостійно або довірити професійним вантажникам Біггі. При відповідальному завантаженні та перевезенні не буде втрачена жодна дрібниця.

Підготовка нової квартири

Нову квартиру також потрібно підготувати до переїзду. При необхідності слід зробити перепланування та ремонт, розташувати розетки та вимикачі у відповідних місцях. Потім треба винести будівельне сміття та зробити прибирання. Після цього можна заносити в квартиру габаритні речі, збирати та розставляти меблі. Наступним кроком стане перенесення техніки та коробок з рештою речей.

Використовуючи ці поради, ви зможете без зайвого клопоту зібрати речі та переїхати в нову квартиру, де все буде саме так, як хочете. Уникнути стресів під час переїзду допоможе компанія Biggy.