Скільки коштує і як здійснюється перевезення негабаритних вантажів

Якщо вам необхідно перевести негабаритні вантажі, краще відразу звернутися до фахівців, так як даний процес має масу особливостей, нюансів. На сьогоднішній день під це поняття потрапляють різні конструкції і спецтехніка, це дуже важкі і мають нестандартні розміри вантажі. Як правило, це підйомні крани, грейдери, різна сільгосптехніка (трактори, комбайни і так далі), промислові конструкції і елементи, такі як котли, турбіни, елементи поточних ліній, техніка для металообробки і так далі. Список такого обладнання, конструкцій і техніки дійсно великий, між тим, негабаритний вантаж вимагає особливих умов перевезення. Тому перед тим як перевезти ту чи іншу техніку, конструкцію необхідно переконатися в тому, чи стосується вона до негабаритної чи ні і як здійснюється таке. Це особливий вид вантажоперевезень, тому для успішного виконання даної операції необхідно:

  • Підібрати відповідну техніку.
  • Важливо пам’ятати про специфіку окремих регіонів і вимоги до перевезення.
  • Грамотно вибрати маршрут з урахуванням економічної доцільності, безпеки і дотримання вимог.
  • Зробити розрахунок тривалості, врахувати можливі труднощі в процесі навантаження, транспортування і розвантаження.
  • Порахувати точну вартість транспортування, оформити всі необхідні документи.
  • Тільки після того як ці моменти з’ясовані і уточнені можна здійснювати перевезення.

Особливості та вимоги

Як може здійснюватися перевезення негабаритних вантажів. При транспортуванні варто особливу увагу приділити правилам дорожнього руху. Якщо в процесі транспортування будуть порушені правила дорожнього руху, то доведеться, як мінімум заплатити штраф, у ряді випадків перевезення може бути заборонена. Згідно з правилами висота вантажу не повинна перевищувати 4 метрів, довжина обмежується 20-ма метрами, вага не повинна перевищувати 2 метрів. Що стосується максимального ваги, то він не повинен перевищувати 38 тонн. Якщо транспортується вами вантаж перевищує вищезазначені показники, то вам точно не обійтися без спеціалізованих логістичних компаній. Крім того, такий вантаж повинен бути захищений правильно і позначений.

Скільки коштує перевезення

А скільки може стояти перевезення негабаритних вантажів? – тут багато що залежить від обраного вами маршруту і спецтехніки. Чим довше відстань, на яке необхідно транспортувати вантаж, тим більше доведеться витратити на паливо та оренду спецтехніки. Крім того вартість оренди залежить від обраної вами спецтехніки. Також на ціну впливають: складність вантажно-розвантажувальних робіт і організації перевезення (підготовки документів, узгодження маршруту). Тепер ви знаєте, скільки коштує перевезення і що саме впливає на ціну. Замовити перевезення негабаритного вантажу в Києві за найвигіднішою ціною ви можете у нас. Ми гарантуємо якість послуги!