Вантажоперевезення недорого: міф чи реальність?

В інтернеті зустрічається досить багато оголошень про недорогих вантажоперевезеннях. Часто виявляється, що фірму представляє водій-приватник на застарілій газелі. Якщо людина не професіонал, зможете ви йому довірити своє майно? При транспортуванні може трапитися непередбачувана ситуація. Вантаж зіпсується, деформується. Доставка затримається на якийсь час. Хто за це понесе відповідальність?

Не варто зв’язуватися з вантажоперевізниками, які пропонують свої послуги нижчими від ринкових. Вони можуть поміняти умови в процесі перевезення. Доставка вийде набагато дорожче спочатку озвученої суми.

Сьогодні ринок наповнений компаніями, які надають послуги вантажоперевезень по Києву, за прийнятними цінами. У штаті працюють професіонали з великим досвідом роботи. Фірма бере на себе всі ризики, пов’язані з перевезеннями вантажу.

Квартирні вантажоперевезення

Сьогодні квартирний переїзд в Києві умовно ділиться на три види:

  • особисті речі;
  • меблі і побутова техніка;
  • переїзд в інший населений пункт.

Для перевезення малого вантажу досить замовити транспорт місткістю 5-9 кубів. Для перевезення меблів знадобиться Газель вище з довгим бортом до 4 метрів.

Якщо меблі антикварні, важка, то краще замовити велику машину з гідро. Водій опускає гідроборт до рівня землі. На нього ставиться вантаж. За допомогою пульта гідравлічний борт піднімається до рівня днища. Потім відбувається переміщення меблів всередину фургона.

Слід врахувати, що вантажоперевезення невеликим транспортом виходять дешевше, тому що йде погодинна оплата. Іноді краще замовити дві поїздки, ніж оплачувати більшу автотехніку, у якій погодинна оплата коштує дорожче. Якщо ж замовили велику машину, то краще найняти вантажників, щоб скоротити час завантаження речей. Вони ж розберуть великогабаритну меблі на частини для зручного транспортування по вузьких сходових прольотах.

Переїзд офісу

Буває, що потрібно здійснити офісний переїзд в Києві і по області. Такий переїзд також ділиться на три види:

  • перевезення документів, оргтехніки;
  • перевіз офісних меблів;
  • переїзд в інший населений пункт.

Перевезення меблів для офісу здійснюється наступним чином. Всі поверхні обертаються плівкою-стрейтч-, щоб нічого не забруднити, не подряпати. Потім загортають в плівку з бульбашками, яка прилипає до стрейтч- плівці. Все фіксується скотчем.

Для закріплення меблів, в фургоні є ремені для кріплення. Вони допоможуть запобігти вільне пересування речей. Після транспортування, підйому, встановлення вся обгортка знімається і виноситься вантажниками.

Звичайно, можна придбати пакувальні матеріали і самостійно розібрати великогабаритні речі, загорнути в упаковку. Але далеко не всі власники можуть впоратися з цією роботою. Щоб витрати по оплаті вантажоперевезень зменшити, замовте послуги вантажників раніше за часом, ніж машину. Це запобіжить простій автотранспорту.

Недорогі вантажоперевезення – це реальність, а не міф. Можна пристойно заощадити на погодинному замовленні машини, якщо скористатися послугами вантажників, детально розпланувати упаковку речей.