Як правильно підготуватися до перевезення піаніно

Піаніно – крихкий музичний інструмент, незважаючи на свою велику вагу і габарити. Він вимагає дбайливого звернення не тільки в налаштуванні і використанні, а й зберіганні. До транспортуванні піаніно необхідно ретельно підготуватися.

Музичний інструмент не можна розбирати, а під час транспортування слід виключити навіть найменший механічний вплив. В іншому випадку можуть виникнути пошкодження механізмів і втрата звучання. При необхідності організувати квартирний переїзд з транспортуванням важкого музичного інструменту необхідно звертатися за допомогою в спеціалізовану компанію. Досвідчені вантажники повинні проявити особливу уважність і відповідальність при виконання завдання.

Підготовка до транспортування піаніно

Музичний інструмент вимагає дбайливого звернення при переміщенні. Його неможливо транспортувати на ліфті, тому необхідне ручне перевезення за допомогою такелажних ременів. Перед приїздом фахівців з навантаження необхідно вжити заходів з підготовки:

  • З інструменту необхідно зняти панелі, кришку і ударний механізм. Це не тільки знижує загальну масу конструкції, але і допомагає захистити перераховані деталі від пошкодження.
  • Піаніно потрібно обернути спеціальним пакувальним матеріалом. З його допомогою можна запобігти потраплянню вологи, пилу і бруду всередину пристрою.
  • Для транспортування необхідно використовувати спеціальні пристосування: ремені, рейки, візки та інше. Чи не рекомендовано транспортувати конструкцію на металевих роликах, так як в більшості випадків вони не мають практичної користі.
  • Не можна допускати перебування піаніно в холодному приміщенні або на вулиці в зимовий час протягом тривалого періоду. Інструмент відрізняється підвищеною чутливістю до перепадів температур і вологості. Бажано виконувати транспортування в теплу пору року. Якщо виникла потреба перевезти піаніно взимку, потрібно максимально якісно його упакувати.
  • У першу чергу в вантажний автомобіль укладаються панелі, кришка і ударний механізм. Піаніно встановлюється виключно в горизонтальному положенні з застосуванням спеціальних пристосувань для надійної фіксації.

Замовляючи вантажоперевезення в Києві , власники музичного інструменту повинні переконатися в професіоналізмі співробітників компанії і простежити за правильністю виконання дій з навантаження і транспортування.

Правильна упаковка піаніно

Упаковка музичного інструменту повинна виконуватися в обов’язковому порядку для зниження ймовірності ушкодження. Для правильного виконання процедури необхідно обзавестися папером або картоном, щоб обернути всі виступаючі частини конструкції. Пакувальний матеріал додатково закріплюється заскочимо. Вся поверхня конструкції обертається поліетиленовою плівкою. Для зручності транспортування необхідно виконати невеликі отвори в матеріалі, що запобіжить його ковзання. Додатково рекомендовано укласти поролон між кришкою і клавішами, а також обернути струни папером.

Замовляйте вантажне таксі в Києві для надійної і правильного транспортування піаніно.