Як упакувати дзеркало для перевезення?

Перевезення дзеркал забирає багато сил для їхніх власників при квартирному переїзді. Важливо зберегти в цілісності крихкий виріб в процесі навантаження і транспортування. В іншому випадку дзеркало легко при перевезенні пошкодити, якщо нехтувати запобіжними заходами. Щоб на поверхні предмета не з’явилися сколи і тріщини, слід знати ключові правила транспортування.

Перевезення дзеркала

Правила пакування дзеркал

Сколи по кутах, втрата блиску, тріщини на поверхні скла прямі наслідки порушення транспортування. Знаючи, як упакувати дзеркало для перевезення, ви збережете його в цілісності незалежно від дальності шляху. Тому рекомендується перевозити крихку скляну поверхню в багатошаровій тарі. Якщо немає можливості використовувати рідну упаковку, підійде будь-яка інша велика коробка, відповідна за розміром.

Перш ніж почати упаковувати предмет, рекомендується зняти всі декоративні елементи, якщо це можливо. Різна фурнітура, рамки, накладки лише збільшують ризик виникнення пошкоджень. В залежності від розміру самого дзеркала трохи змінюється підхід до його упаковки.

При транспортуванні великих виробів:

  • рекомендується обернути торці картоном або щільним папером, скріпивши його кінці скотчем;
  • перш ніж завантажити виріб у машину, рекомендується закріпити полотно, щоб воно не ворушилося в рамі, зробити це можна, використовуючи будівельний скотч;
  • глянцеву поверхню необхідно ізолювати, використовуючи гофрокартон або щільний аркуш паперу, поверх обов’язково обмотати кілька шарів стрейч або пухирчастої плівки;
  • порожнечі в коробці рекомендується заповнити поролоном або дрібним пінопластом, вони виступлять у ролі амортизатора.

Якщо немає можливості використовувати велику коробку, допускається ще один метод – обернути полотно дзеркала м’якою щільною тканиною і розмістити між двома листами гофрокартону. У деяких випадках доцільно використовувати решетування. Вона запобігає пошкодженню скла під час поїздки. Обов’язково варто дотримуватися вертикального, але не горизонтального розміщення. В іншому випадку скло просто трісне при сильній вібрації.

Невеликі дзеркала, довжиною не більше метра, допускається транспортувати не в спеціальній упаковці, а з іншими речами. Наприклад, постільним приладдям або рушниками. Достатньо лише попередньо обернути поверхню скла картоном. В іншому випадку полотно може втратити блиск.

Правила та особливості перевезення дзеркал

При завантаженні великогабаритного виробу краще звернутися за допомогою до фахівців. Вантажники зможуть оперативно завантажити виріб у машину, мінімізувавши ризик пошкодження:

  • для мінімізації тиску навантаження здійснюється лише в вертикальному положенні;
  • обов’язково страхується задня стінка, щоб запобігти випаданню з рамки.

До моменту навантаження не рекомендується ставити упаковку з дзеркалом на землю, в іншому випадку можуть виникнути тріщини і сколи на поверхні.

У процесі самої поїздки необхідно слідувати наступним порадам:

  • дзеркало кріпиться до кузова за допомогою ременів;
  • за потреби поруч можна встановити великогабаритні меблі або будь-які інші коробки;
  • навіть з обліком, що дзеркало встановлюється вертикально, дно вантажівки або фургону застилається м’якою тканиною, можна використовувати підкладку з поролону або гофрокартону;
  • нерекомендується використовувати для транспортування легковий автомобіль, подібний транспорт не підходить для подібних вантажів.

При вивантаженні предметів дзеркало вивантажується в кількості перших, як і інші крихкі предмети.

Поради досвідчених перевізників під час перевезення дзеркала

Як і перевезення скла, дзеркала потребують дотримання деяких рекомендацій. Ключове з них— уникати перепадів температур. Тому, якщо перевезення здійснювалося в холодну пору року в кузові, що не обігрівається, заборонено відразу встановлювати його в теплому приміщенні. Краще поставити дзеркало на відкритий балкон.

Якщо планується навантаження кількох дзеркал, заборонено упаковувати відразу два і більше полотен. Навіть використовуючи прошарок у вигляді поролону або картону, ви ризикуєте пошкодити стекла при завантаженні або в дорозі.

Вирішити питання з упаковкою або транспортуванням досить просто, якщо звернутися до фахівців, які допоможуть вирішити поставлене завдання в максимально стислі терміни.