Газель висотою 3 метри з бортом: кому підійде такий автомобіль?

Плануючи вантажоперевезення, важливу увагу слід приділити вибору автомобіля. Якщо планується доставка вантажів середніх габаритів, Газель стане оптимальним варіантом. Даний транспортний засіб належить до вантажівок малого класу, призначений для транспортування на великі або середні відстані.

Особливості Газелі 3м Борт

Автомобіль розрахований на вантажопідйомність в 1.5 тонни, об’ємний кузов дозволяє перевозити велику кількість негабаритного вантажу. Завдяки своїй компактності, бортовий малотоннажна автомобіль ідеально підходить для пересування по міській або сільській місцевості.

Маневрений вантажівка не рідко використовується для доставки спеціального обладнання або будівельних матеріалів. Дана модель автомобіля має гарну маневреність, її можна експлуатувати при поганих погодних умовах і обмеженому просторі (тісний двір, низько розташовані лінії електропередач і т.д.).

Кабіна забезпечує повний огляд водієві, може вміщати до трьох осіб, що дозволяє замовнику супроводжувати транспортний засіб в дорозі. Подовжений кузов призначений для перевезення меблів, господарських товарів, побутової техніки і т.д. Середня швидкість на трасі – 100 км / ч.

Вантажоперевезення Київ

Ми здійснюємо вантажоперевезення по Києву на Газелі 3м Борт. Всі наші транспортні засоби регулярно проходять ТО, водії суворо дотримуються правил безпеки, що гарантує збереження вантажу. Щоб замовити вантажоперевезення, просто залиште онлайн-заявку на нашому сайті і ми вам передзвонимо.