Квартирний домашній переїзд

Організовано великий квартирний переїзд із Святошинського району міста Києва в Печерський район. Щоб скоротити витрати та замовити недорогий переїзд подано одразу 2 автомобілі Газель, що забезпечило відсутність простою в роботі. Працювали одразу 4 вантажники, здійснювалось пакування матеріалами компанії.
Попередньо працівниками компанії виконана безплатна оцінка переїзду. Враховуючи, що компанія працює 7 днів на тиждень, організувати квартирний переїзд по Києву навіть у святковий день не є для нас проблемою.


Пакувальні матеріали, які були використані під час переїзду:

  • картонні коробки різних розмірів 520х420х500 мм – для середніх речей, ідеально підходять для посуду, негабаритної техніки, особистих речей; 520х420х660 мм – для речей побільше, зручно помістити в них взуття кухонне приладдя, одяг.
  • Картонні коробки для гардеробу 520х460х1100 мм, куди дуже зручно складати речі відразу з тремпелями, вішалками.
  • Стрейч-плівка 2 рулони по 50 метрів.
  • Повітряно-бульбашкова плівка 1 рулон 1,2х100 мм.

За новою адресою муверами компанії BIGGY була розміщена та підключена така побутова техніка як посудомийна машина, та зібрані меблі – диван і ліжко (рахується як додаткова послуга).
Тривалість переїзду склала 5 години, загальна вартість – 7000 грн. Тариф на 1 авто 750 грн + кожна наступна година 250 грн, вантажники тариф від 125 грн за 1 годину роботи.