Вантажоперевезення Деснянський район

Вантажне таксі Biggy займається перевезеннями будь-якого виду вантажу. Наша компанія має в своєму розпорядженні великим автопарком автомобілів різної вантажопідйомності. Звернення в нашу фірму дозволить перевезти меблі, особисті речі, торгове обладнання, доставити товар з одного місця в інше. З машиною ми надаємо послуги досвідчених вантажників і пакувальні матеріали. Транспорт нашої компанії вільно проїжджає центральні райони міста. Вантажоперевезення в Деснянський район Києва – актуальна послуга серед наших клієнтів – фізичних та юридичних осіб, виробників і постачальників товарів, будівельно-ремонтних організацій та заводів.

Як замовити у нас автотранспорт для вантажоперевезення

Клієнт звертається в наше вантажне таксі. При першій консультації наш фахівець з’ясовує потреби та побажання замовника послуги. На їх підставі підбирається транспортний засіб, планує майбутній маршрут, проводить розрахунок вартості перевезення вантажів. Всі умови співпраці обговорюються з клієнтом. І тільки після узгодження формується замовлення на вантажоперевезення.

Пропонуємо комфортне вигідне співробітництво

Наша компанія пропонує:

Зручний замовлення послуги. Можна направити замовлення на пошту, оформити її на сайті або по телефону через менеджера.

Підписання договору та актів. Ми обов’язково підписуємо договір з кожним клієнтом, вказуємо суму оплати в ньому, яка не змінюється в процесі перевезення. Також після виконання вантажоперевезення здаємо підписані накладні. Клієнту залишається лише провести відвантаження (якщо замовлення послуги не припускав роботу вантажників).

Строкову подачу транспортного засобу. Подача авто строго до обумовленого часу і термінова.

Різний тип кузова для вантажоперевезення в Деснянський район Києва. Це дозволяє транспортувати будь-які вантажі.

Ми пропонуємо замовникам доброзичливе ставлення співробітників компанії, гарантію збереження вантажу і привабливі тарифи на послуги.

Залишилися питання? Звертайтеся до менеджера або залиште заявку, щоб отримати більше деталей, що цікавлять щодо співпраці або вантажоперевезення в Деснянський район Києва.