Вантажоперевезення в Деснянському районі Києва

Вантажне таксі Biggy займається перевезеннями будь-якого виду вантажу. Наша компанія має в своєму розпорядженні великий автопарк автомобілів різної вантажопідйомності. Звернення в нашу фірму дозволить перевезти меблі, особисті речі, торгове обладнання, доставити товар з одного місця в інше. З машиною ми надаємо послуги досвідчених вантажників і пакувальні матеріали. Транспорт нашої компанії вільно проїжджає центральні райони міста. Вантажоперевезення в Деснянський район Києва – актуальна послуга серед наших клієнтів – фізичних та юридичних осіб, виробників і постачальників товарів, будівельно-ремонтних організацій та заводів.
Особливо популярні перевезення на Троєщині, в районі метро Лісова. Активно використовується послуга доставки будматеріалів і меблів з будівельних гіпермаркетів району.

Замовити

Як замовити вантажне таксі

Клієнт звертається в наше вантажне таксі. При першій консультації наш фахівець з’ясовує потреби та побажання замовника послуги. На їх підставі підбирається транспортний засіб, планується майбутній маршрут, проводиться розрахунок вартості перевезення вантажів. Всі умови співпраці обговорюються з клієнтом. І тільки після узгодження формується замовлення на вантажоперевезення.
Вантажоперевезення Деснянський район

Переваги перевезення вантажів Бигги

Наша компанія пропонує:

  • Зручне замовлення послуги. Можна відправити замовлення на пошту, оформити його на сайті або по телефону через менеджера.
  • Підписання договору та актів. Ми обов’язково підписуємо договір з кожним клієнтом, вказуємо суму оплати в ньому, яка не змінюється в процесі перевезення. Також після виконання вантажоперевезення здаємо підписані накладні. Клієнту залишається лише провести відвантаження (якщо замовлення послуги не передбачає роботу вантажників).
  • Вчасну подачу транспортного засобу. Подача авто точно до обумовленого часу і термінова.
  • Різний тип кузова для вантажоперевезення в Деснянському районі Києва. Це дозволяє транспортувати будь-які вантажі.
  • Ми пропонуємо замовникам доброзичливе ставлення співробітників компанії, гарантію збереження вантажу і привабливі тарифи на послуги.

Залишилися питання? Звертайтеся до менеджера або залиште заявку, щоб отримати більше деталей щодо співпраці або вантажоперевезення в Деснянському районі Києва.