Вантажоперевезення в Дніпровському районі Києва

Замовлення послуги перевезення вантажів в Дніпровський район міста Київ є однією з найбільш затребуваних послуг серед жителів і гостей міста. Квартирні та офісні переїзди, перевезення меблів, перевезення речей – це все послуги, які вимагають професійного підходу. У компанії Бигги можна замовити вантажоперевезення Дніпровському районі по максимально вигідних умовах. Найпопулярніші мікрорайони на лівому березі Києва: Лівобережна, Воскресенка, Дарниця, Русанівка, ДВРЗ, Березняки.

Звичайно, при великому бажанні можна здійснити вантажоперевезення і своїми силами. Але якщо ви цінуєте свій час, то звичайно краще довірити роботу хорошим професіоналам.

Замовити

Послуги вантажного таксі Biggy

Компанія Biggy займається організацією транспортування вантажів по Києву і області. Ми готові вам допомогти перевезти речі по Дніпровському району швидко та якісно.

Ми готові надати допомогу при:

  1. Квартирних переїздах і переїздах за межі міста;
  2. Переїздах з одного офісу в інший;
  3. Переїздах на дачу;
  4. Перевезенні великої кількості персональних речей;
  5. Перевезенні будівельних матеріалів та меблів;
  6. Доставці продукції з магазинів.

Вантажоперевезення Дніпровський район

Ціни на послуги вантажників

Навантаження й розвантаження важких вантажів також проводиться нашими професійними вантажниками. Ви зможете назавжди забути про нездар і ледарів, які приїжджають на виконання роботи від інших компаній. У нашій компанії працюють тільки ввічливі, приємні професіонали своєї справи. Наша компанія готова вам запропонувати переїзд з комфортом!

Кожен день нам довіряють десятки клієнтів при перевезенні своїх особистих речей. У нас працюють кваліфіковані водії, вантажники з великим досвідом роботи, диспетчери, які в сукупності готові надати вам комфортні послуги.

Тариф 2 години + подача 3 години + подача 4 години + подача
Картинки услуги не найдено - Biggy.kiev.ua

Вантажник
Вантажники від 90 грн година

90 грн 270 грн 360 грн 450 грн

Чому варто співпрацювати саме з нами?

  • Готові виконати роботу в максимально короткі терміни.
  • Пропонуємо послуги на вигідних умовах.
  • Безпечне транспортування вантажів. Кожне перевезення відстежується диспетчером від початку шляху газелі і до розвантаження. Ми не запізнюємося, відповідально ставимося до своєї роботи, та до речей, що перевозяться.

Для того, щоб скористатися нашими послугами, вам необхідно зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону.

Довірте роботу справжньому професіоналу!