Вантажоперевезення в Голосіївський районі

Організація «Biggy» надає якісні послуги, пов’язані з перевезеннями вантажів в Голосіївському районі Києва. Популярними мікрорайонами в цій частині столиці є Голосієво, Теремки, ВДНХ, Деміївка.

Характерною рисою співробітництва з компанією Biggy є вигідні тарифи. Ми маємо в своєму розпорядженні власний парк машин, що включає в себе техніку різної вантажопідйомності.

Послуги вантажного таксі Biggy

Великий досвід дозволяє компанії Бигги надати широкий спектр послуг, пов’язаних з перевезеннями вантажів. За бажанням клієнта організовується:

  • Квартирний переїзд. У подібній ситуації фахівці беруть на себе виконання всіх операцій, пов’язаних з організацією зміни місця проживання не тільки в Голосіївському районі, а й по Києву та Київській області Завдяки цьому замовник отримує можливість заощадити власний час.
  • Транспортування крихких вантажів. Співпрацюючи з нами, можна здійснити безпечне перевезення делікатних речей, таких як твори мистецтва, вікна, раритетне піаніно, музичні інструменти, електроніка, плитка, наприклад.
  • Дачний переїзд. За межі Києву можуть транспортуватися меблі, побутова техніка, інші габаритні предмети.
  • Перевезення будівельних матеріалів по Києву і Київській області. Ми організуємо доставку на об’єкт будівництва або ремонту, вивезення побутового сміття, транспортування обладнання та інструментів.
  • Офісний переїзд. Фахівці проводять широкий спектр робіт, таких як планування, розбирання меблів, упаковка вантажів, транспортування, вивантаження, занесення в нове приміщення.

Кожна з перерахованих послуг має свої особливості, з якими добре знайомі наші фахівці.

Замовити

Вантажоперевезення в Голосіївський район

Переваги перевезення вантажів з компанією Бигги

Клієнти, які зверталися в нашу організацію, оцінили такі позитивні сторони:

  1. Знижки на повторне звернення. Постійним клієнтам ми надаємо більш вигідні умови співпраці.
  2. Висока якість послуг, що надаються. Ми завжди ставимо на перше місце забезпечення безпеки вантажу.
  3. Оперативність. Великий досвід дозволяє нам виконувати необхідні дії, пов’язані з транспортуванням вантажів, оперативно, але без шкоди для якості.
  4. Індивідуальний підхід до обслуговування замовників. Ми завжди робимо ставку на висококласне обслуговування, що дозволяє задовольнити потреби кожного клієнта, що звертається до нас.
  5. Досвід фахівців. В нашій транспортній компанії працюють надійні перевізники, досвідчені диспетчери, відповідальні вантажники. Це дозволяє забезпечити максимальний комфорт для замовника при співробітництві.

Ще до позитивних сторін варто віднести неможливість зміни вартості в процесі співпраці. Вона вказується на самому початку при укладанні договору і не може бути скоригована жодної зі сторін. Щоб почати з нами співпрацю, можна відправити заявку на сайті або зателефонувати за телефонним номером.