Вантажоперевезення по Львову та Львівській області: замовити вантажоперевезення онлайн

Вантажоперевезення Львів

Вантажоперевезення по Львову та львівській області дуже затребувані та популярні. Якщо ви затеяли переїзд, вирішили поміняти місцезнаходження офісу, купили побутову габаритну техніку або меблі, не знаєте, як впоратися з величезною кількістю будівельного сміття після ремонту – вам слід звернутися до надійної транспортної компанії, яка займається вантажоперевезеннями.

Транспортна компанія Biggy займається вантажоперевезеннями по Львову, львівській області та всій території України з 2016 року. Багато років постійної роботи сприяли напрацюванню великої бази постійних клієнтів та придбання професійного досвіду.

Сильними сторонами компанії Biggy є:

  • оперативне подання вантажного транспорту;
  • швидка та надійна доставка;
  • робота з будь-якими вантажами;
  • ввічливий та професійний персонал;
  • доступні ціни;
  простий механізм замовлення транспорту для здійснення вантажоперевезення по Україні.

Компанія Biggy також надає послуги: Вантажне таксі Львів, Перевезення речей Львів, Перевезення меблів Львів.

Каталог транспорту

Залежно від обсягу та кількості вантажу, який необхідно перевезти, слід підбирати автотранспорт. Компанія Biggy має великий парк автомобілів, які здійснюють вантажоперевезення від 0,8 до 20 тонн. Для невеликого переїзду чи перевезення невеликої кількості речей можна використовувати транспортні засоби для вантажоперевезень до 5 тонн.

Також газелі та мікроавтобуси можуть допомогти під час вантажоперевезень у львівській області. Вони дуже місткі та маневрені, у них помістяться всі речі для переїзду з міської квартири на дачу та назад.

Для тих, хто має справу з великими вантажами або перевезенням великогабаритної техніки, а також виробничого обладнання, у парку компанії є вантажівки різного обсягу та місткості.

Для переїзду офісів, переміщення великогабаритного обладнання та меблів підійдуть вантажівки вантажопідйомністю від 5 до 10 тонн. А для великих швидких вантажних перевезень, для перевезення продуктів харчування, сільгосппродукції, обладнання, будматеріалів незамінним транспортом буде вантажівка на 20 тонн.

Якщо ви не знаєте, який транспорт вам потрібен, щоб забезпечити переміщення та вантажоперевезення Львовом, менеджери компанії із задоволенням допоможуть розрахувати необхідний транспорт, а також кількість машин та вантажників.

Газелі з високими бортами дозволяють переміщати сипкі матеріали, меблі, будівельні матеріали, а захисні тенти чудово зберігають вантажі від дощу, снігу, вітру та будь-якої негоди.

Калькулятор

Для зручності самостійного розрахунку клієнтами вартості переміщення на сайті розроблено спеціальний калькулятор. З тарифами можна ознайомитись на сайті або зателефонувавши менеджерам компанії. Вони швидко і професійно розрахують вантажоперевезення і дадуть відповідь на всі питання, що вас цікавлять.

Часті питання

Як я можу замовити вантажоперевезення та скільки часу це займає?

Вантажоперевезення по Львову або Україні можна замовити онлайн або зателефонувавши по телефону. завдяки великому автопарку, компанія надасть відповідний транспорт у потрібний час.

Скільки коштуватиме вантажоперевезення та від яких параметрів залежить ціна?

Вартість переміщення розраховується індивідуально і залежить від транспорту, кількості задіяних вантажників, відстані, на яку потрібно перевозити вантаж.

Чи оформляєте ви документи на перевезення вантажів?

Так, перед наданням послуги ви укладаєте договір з компанією, а після надання послуги ви отримаєте повний комплект документів та акт виконаних робіт.

Чи перевозите ви тендітні вантажі та продукти харчування?

Так, компанія здійснює перевезення всіх видів вантажів. Ви можете не турбуватися, всі речі будуть у повному порядку, компанія несе відповідальність та гарантує високу якість доставки.

Оформлення замовлення

Оформлення замовлення не займе багато часу і його легко здійснити як на сайті, так і звернувшись по телефону до менеджерів. Для оформлення замовлення вантажного транспорту на сайті, вам необхідно вказати своє ім’я та прізвище, контактний телефон та точки, звідки та куди потрібно доставити вантаж.