Квартирний переїзд

Зміна місця проживання пов’язана з масою приємних очікувань і планів. Але здійснити квартирний переїзд буває не так легко. Як мінімум, є велика кількість речей, габаритна меблі, техніка. Все це необхідно перевезти, витративши мінімум часу, сил і грошей. Найкраще довірити все це професіоналам, які знають як забезпечити правильну перевезення. Вигідний і вдалий у всіх сенсах слова переїзд в місті Київ готова запропонувати вам компанія Biggy.

Чому варто замовити у нас квартирний переїзд:

 • солідний досвід і велике число задоволених клієнтів, які довірили нам квартирний переїзд;
 • відмінний вибір вантажних машин у власному автопарку, що дозволить підібрати оптимальний варіант під наявний вага (кг) і обсяг (куби);
 • професійні водії та вантажники;
 • вміння працювати з будь-якими видами вантажів, як великими за обсягом і вагою, так і різними делікатними і крихкими виробами;
 • оперативність: машина може бути подана протягом 0,5 – 1 години після звернення або в потрібний момент часу;
 • широкий спектр додаткових послуг, часто затребуваних при переїзді в большом городе;
 • вигідна ціна, прозоре погодинне формування тарифу, оплата по факту.

Скільки коштує квартирний переїзд?

Багато хто вважає, що замовляти машину і вантажників, які допоможуть перевезти речі з одного місця проживання на інше – це дороге задоволення. Насправді наша компанія пропонує досить привабливий варіант співпраці. Замовник сам вирішує, які послуги замовити і що за машину вибрати, а від цього прямо залежатиме вартість.
В тарифі на квартирний переїзд в Києві враховується наступне:
 • час в годинах, на який потрібна машина;
 • вид авто (Газель, мікроавтобус, вантажівка, а також обсяг і вантажопідйомність його кузова);
 • віддаленість переїзду (якщо мова йде про виїзд за межі столиці);
 • послуги бригади вантажників (якщо потрібно);
 • додаткові роботи.

Яку машину вибрати?

Питання відповідного транспорту при квартирному переїзді прямо залежить від кількості і обсягу речей, які необхідно перевезти. При цьому неповне завантаження при виборі Газелі або вантажної машини замість мікроавтобуса попросту зробить послугу дорожчий. Як правило, при переїзді визначальне значення має не вантажопідйомність транспорту, а обсяг кузова. Якщо габаритних речей при переїзді багато, то треба врахувати цей фактор. У Газель увійде близько 20 кубів, а в вантажну машину в два рази більше.
Досвідчені вантажники вміють раціонально використовувати наявний простір. У спочатку здається незначний за обсягом кузов вони поміщають багато речей, завантаження виходить практично повної, це краще і для збереження вантажу, і з точки зору ціни, яку необхідно платити.
Представники нашої компанії завжди допоможуть з вибором підходящої машини, якщо ви не можете об’єктивно оцінити масштаби переїзду. Вони за кількістю великогабаритних вантажів, скажуть, чи потрібна Газель або вантажівку або ж варто замовити мікроавтобус.

Скільки вантажників треба?

Послуга квартирного переїзду відрізняється від випадку, коли просто треба перевезти речі, тим, що крім машини надається наша бригада вантажників. Оптимальне число працівників повинно враховувати транспортується кількість предметів інтер’єру, особистих речей, техніки і т.д. Якщо замовити мало вантажників, то переїзд може зажадати більше часу, а оскільки в ньому передбачена погодинна оплата, в результаті ціна може виявитися вище. Досить від 2 до 6 осіб в бригаді, а більше – не потрібно, адже вони просто будуть заважати один одному.
Іноді краще заздалегідь прорахувати економічну доцільність транспортування старих і мало корисних вантажів (везти їх буває дорогим задоволенням). Дайте відповідь на питання: чи треба брати їх з собою при переїзді на нове житло, може варто утилізувати?

Інші важливі нюанси квартирного переїзду

Щоб виключити непередбачені ситуації, заощадити час і гроші, краще заздалегідь підготуватися до переїзду, а не намагатися зробити все в останній момент. Попередньо можна витратити вечорами по парі годин на збори і упаковку. При такому підході вантажники просто швидко винесуть і занурять речі в машину.
До додаткових послуг, які можна замовляти для вдалого переїзду, відносяться наступні:
 • упаковка вантажу перед транспортуванням;
 • складання-розбирання меблів, яка не проходить в дверний отвір;
 • послуги перевезення крихких вантажів;
 • вивезення та утилізація сміття.
Уточніть всі питання квартирного переїзду в нашому місті і замовляйте послуги Biggy на сайті або в телефонному режимі!

Відгуків поки немає. Будьте першим, хто напише