Оренда екскаватора Київ

Екскаватор – досить універсальний спеціальний транспорт. Він застосовується для землерийних і ландшафтних робіт, наприклад, створення траншей під прокладку комунікацій, котлованів, формування родючого шару грунту. Також може використовуватися для вантажно-розвантажувальних і будівельних завдань. Завдяки можливості використання додаткового навісного обладнання можна розширити його функціональність, наприклад, встановивши гідромолот. З ним екскаватор може використовуватися для знесення споруд, дроблення асфальтового покриття та інших твердих об’єктів.

Також такою технікою може здійснюватися доставка будівельних матеріалів в межах робочого майданчика.

Які види екскаваторів можна орендувати в Biggy?

залежно від специфіки поставлених завдань можуть знадобитися різні типи екскаваторів. Ми пропонуємо для оренди в Києві:

  • колісні;
  • гусеничні;
  • з гідромолотом;
  • з довгою стрілою.

Колісні мають підвищену мобільністю і добре підходять для робіт на будмайданчиках, а також в міських умовах. У той же час вони малопридатні для виконання завдань на пухкому грунті або піску через нерівномірність розподілу ваги. У такому випадку оптимальним вибором стає гусеничний екскаватор. Також він підходить для робіт на похилих поверхнях завдяки підвищеній стійкості.Врахуйте, для транспортування гусеничної техніки не можна використовувати дороги загального користування, переміщення можливе тільки на спеціальній платформі разом з тягачем.

Гідромолот може використовуватися як на гусеничних, так і на колісних моделях. Перед тим як орендувати його, варто визначити сценарій використання транспортного засобу. Також уточніть параметри гідромолота, зокрема силу удару, частоту руху. Підбір оптимальної моделі буде залежати від типу робіт.

Моделі з довгою стрілою добре підходять для виконання завдань у важкодоступних місцях. Нерідко вони використовуються для поглиблення водойм, створення високих насипів і пр.

Як орендувати екскаватор в Києві?

На нашому сайті ви можете уточнити всю необхідну інформацію про оренду спеціальної будівельної техніки . Якщо не вдається визначитися з оптимальним варіантом транспортного засобу, зверніться до менеджера по телефону або за допомогою популярних месенджерів.

Найчастіше, крім земляних робіт на екскаваторі, попутно потрібно і вывоз будівельного сміття . Компанія Biggy надає і таку послугу. Ви можете замовити вантажний автомобіль відповідного тоннажу по місту Київ та області.

Як розрахувати вартість оренди екскаватора в Києві?

Ціна буде залежати від типу використовуваного спеціального транспорту і специфіки навісного обладнання . Також в тарифікацію закладається час оренди. Як правило, чим довше, тим дорожче.Менеджери компанії Biggy можуть запропонувати індивідуальну вартість і найбільш вигідний варіант після з’ясування деталей запланованих робіт. Також оформити послугу можна онлайн.

Крім того, на сайті ви можете ознайомитися з переліком вантажних автомобілів і вартістю на перевезення. Ще в Biggy можна найняти вантажників. Вони виконають вантажно-розвантажувальні роботи відповідально і в стислі терміни.

Замовлення екскаватора в Biggy – це зручно і вигідно. Ми зможемо запропонувати найбільш підходящу модель під ваші завдання і зробимо це швидко. Звертайтеся до наших фахівців і робіть вибір!