Оренда спецтехніки Київ

Без спецтехніки неможливо якісно і швидко виконати будівельні, дорожньо-ремонтні, клінінгові та інші роботи. Вона дозволяє вирішувати певні завдання не тільки по місту, але і в умовах бездоріжжя, в важкодоступних місцях. У той же час для виконання разових або нетривалих робіт купувати безліч спеціалізованих транспортних засобів недоцільно. Простіше найняти робітників і орендувати екскаватор, автовишку, бульдозер або будь-який інший тип будівельної техніки. Зробити це ви можете на нашому сайті онлайн або звернувшись до менеджерів по телефону.

Яку спецтехніку можна орендувати в Biggy?

Ми надаємо в найм найбільш поширену і затребувану в Києві спецтехніку, а саме:

  • крани-маніпулятори;
  • екскаватори; < /li>
  • бульдозери;
  • автовишкі.

Так, ви можете орендувати кран-маніпулятор для навантаження, розвантаження і перевезення габаритних і негабаритних вантажів по Києву. Ми підберемо найбільш підходящу модель під поставлену задачу. Оренда одного крана-маніпулятора дозволить заощадити час і кошти, т. К. Він здатний замінити собою кран і вантажний автомобіль.

Використовуючи орендовані екскаватори, бульдозери та автовишки, ви зможете виконати більшість будівельних робіт , облагородити земельну ділянку, підвести комунікації, звести паркани і ін. Перед оформленням оренди обов’язково проконсультуйтеся з фахівцями нашої компанії.

Як орендувати спецтехніку в Києві?

Ви можете зробити замовлення будь-якого спецтранспорту окремо або групою в компанії Biggy. Якщо ви не впевнені в тому, яке саме обладнання знадобиться для реалізації поставлених цілей, зв’яжіться з менеджером, і він обов’язково підкаже оптимальний варіант. Крім того, ми допоможемо з доставкою будівельних матеріалів, офісними, квартирними переїздами та іншими послугами, пов’язаними з перевезенням різноманітних вантажів по Києву і всій території України.

Ви можете замовити в оренду потрібну кількість транспортних коштів, а також подати заявку на виклик вантажників. Залежно від типу завдання буде підібраний оптимальний тип навантаження, розвантаження і перевезення.

Переваги оренди спецтехніки в Києві у транспортній компанії Biggy

Ми завжди надаємо в найм тільки справну і сучасну техніку. Детально обговорюємо ціни, терміни, консультуємо клієнтів по підбору обладнання та укладаємо договір. У нас відсутні будь-які приховані платежі. Вартість обговорюється заздалегідь і не змінюється в процесі надання послуги.

Наш автопарк спецтехніки включає різні типи обладнання, тому ми зможемо підібрати найбільш задовольняє вимогам замовника варіант. Звертайтеся до наших менеджерів і вирішуйте будь-які завдання швидко, ефективно і недорого.