Скільки коштує вантажоперевезення на газелі?

Вантажоперевезення – послуга, необхідна при переїздах, транспортуванні важких великогабаритних вантажів, доставки будівельних матеріалів і в багатьох інших випадках. Вибираючи компанію, яка може здійснити доставку з точки А в точку Б, потрібно бути впевненими в досвіді водія, технічної справності автомобіля і та відповідального виконання домовленостей. Компанія Biggy пропонує бездоганний сервіс в столиці.

Вантажоперевезення здійснюються по Києву і за межі міста. Щоб замовити послугу, достатньо зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті або залишити заявку в електронному вигляді. Щоб дізнатися, скільки коштує 1 км вантажоперевезення в газелі, потрібно відповісти на питання диспетчера щодо характеру вантажу і передбачуваного маршруту його переміщення.

Замовник самостійно може вибирати газель для вантажоперевезення, орієнтуючись на її вантажопідйомність або проконсультуватися з цього приводу з оператором. У Biggy добре розуміють цінність кожної одиниці вантажу. Співробітники компанії здійснюють дбайливу завантаження / розвантаження меблів, особистих речей та іншого майна.

Чому вигідно використовувати вантажоперевезення Biggy

Вигідні тарифи. Вартість 1 км дозволяє забути про те, що послуга надається в столиці.

Можливість вибрати машини різної вантажопідйомності, від 0,8 до 5 тонн, в автопарку компанії дозволяє замовляти саме те, що потрібно в конкретній ситуації. Коштують вони по-різному. Завдяки тому, що можна вибрати газель або транспортний засіб з більшою вантажопідйомністю, клієнти не переплачують за зайвий потенціал і при цьому ефективно вирішують свої завдання.

Щоб сервіс був бездоганним, в компанії трудяться добре навчені ввічливі менеджери, диспетчери, водії та інші співробітники. Яскравим доказом високої якості послуг вантажоперевезень є відгуки клієнтів, більшість з яких звертаються сюди повторно.

Головний принцип компанії – надійна і дбайлива доставка вантажів до місця призначення, не залежно від того, скільки коштує ця поїздка. Вибираючи газель або будь-який інший вид транспорту, варто довіряти тільки надійному перевізнику, щоб не турбуватися про долю вантажу.