Вантажоперевезення до 20 тонн

Найбільш вигідним способом доставки великих обсягів вантажу є перевезення з використанням вантажівок вантажопідйомністю 20 тонн. Такі машини дозволяють швидко і безпечно доставити товар в будь-яку точку України.

Автомобілі для доставки 20 тонн вантажу

Найчастіше для таких перевезень використовують автопоїзда на базі тягачів різних моделей. Незважаючи на значний розмір фури, вони мають високу маневреність і прохідність.

Щоб забезпечити схоронність перевезених речей, використовуються причепи різних типів:

  • напівпричепи – захищає вантаж від зовнішнього впливу;
  • ізотермічні – зберігають температуру під час поїздки;
  • рефрижератори – оснащені системою охолодження і підтримують задану температуру протягом всієї поїздки.

Також можливе використання спеціально обладнаних фур для перевезення негабаритних вантажів . Щоб своєчасно доставити вантаж в потрібне місце, весь транспорт регулярно проходить обслуговування.

Завантаження для перевезення на двадцатітонніках

Вантажівки на 20 тонн використовуються для транспортування різних типів вантажів. Спеціально обладнані машини дозволяють забезпечити необхідні умови для перевезення і захистити вантажі від пошкодження, незалежно від відстані та дорожніх умов.

Найчастіше такий автотранспорт використовують для доставки:

  • будматеріалів ;
  • будівельного і промислового устаткування;
  • продуктів харчування;
  • меблів;
  • металоконструкцій;
  • медикаментів і медичного обладнання;
  • запчастин для автомобілів, верстатів та іншої техніки.

При використанні транспорту з високою вантажопідйомністю можлива доставка попутних вантажів, що знижує вартість послуги.

Ціни на послуги з перевезення 20 тонн вантажу

Вартість перевезення 20 тонн вантажів розраховується під час оформлення замовлення. Клієнт отримує повну інформацію про свої витрати, що виключає приховані платежі.

Ціна послуги залежить від умов перевезення, типу вантажу, відстані, дорожніх умов та інших факторів.

Завдяки наявності різних типів фур і грамотної логістики, вартість перевезення вигідна для кожного замовника. У нашій компанії можна недорого замовити як вантажне таксі для перевезень по Києву, так і автомобілі для транспортування товару на великі відстані. Детальніше з тарифами можна ознайомитися на сайті компанії або зателефонувавши за контактним номером телефону.

Ми пропонуємо вам оформити доставку 20 тонн вантажу на будь-яку відстань. Сервіс доставки дозволяє оформити заявку в режимі онлайн. При необхідності співробітники компанії проконсультують вас по всіх виниклих питань і допоможуть підібрати найбільш підходящу фуру.