Вантажоперевезення Ірпінь

Компанія “Biggy” надає послуги в сфері вантажних перевезень в місті Ірпінь, а також по всій Україні. У нас є все необхідне, щоб швидко, акуратно і недорого організувати перевезення вантажів – власний транспорт, кваліфіковані вантажники , логістичний відділ, такелажне оснащення. Чи плануєте будівництво або переїзд в місто, новий офіс? Потрібно перевезти диван, гарнітур або інші меблі, речі, обладнання, товар до Києва, Ірпінь чи інше місто області? З “Biggy” будь-які транспортні питання вирішуються моментально, професійно і за найбільш доступною ціною.

Яким транспортом перевозимо вантажі

Ми регулярно оновлюємо і обслуговуємо автопарк, щоб весь транспорт завжди був на 100% готовий до безпосередньої експлуатації. В наявності:

 • мікроавтобуси – вантажопідйомність від 0,8 до 3 тонн, тариф від 110 до 205 грн / год;
 • вантажівки – вантажопідйомність від 5 до 20 тонн, тариф від 270 до 615 грн / год;
 • газелі – бортові і тентовані (довжина 3 і 4 метри), тариф від 150 до 250 грн / год.

Наші консультанти завжди готові посприяти в підборі оптимально підходить під конкретні завдання транспорту. Ми повністю орієнтовані на взаємовигідне співробітництво з клієнтами, тому ніколи не нав’язуємо додаткові послуги, повністю виключаємо будь-які приховані націнки і комісії.

Як замовити вантажне таксі в Ірпені

Замовити автомобіль гранично просто:

 • зателефонуйте за вказаними контактними телефонами або залиште онлайн-заявку;
 • надаєте детальну інформацію про тип, обсязі, вазі, габаритах вантажу;
 • вказуєте адреси вивезення та доставки;
 • отримуєте безкоштовну консультацію і попередній розрахунок вартості.

Менеджери зорієнтують по прайсу, термінів, дадуть відповідь на наявні питання. Відділ логістики після підтвердження замовлення розробить оптимальний маршрут з урахуванням трафіку і пробок, щоб ви змогли заощадити як гроші, так і час.

Від чого залежить вартість вантажоперевезення

Ціна транспортування формується, виходячи з таких параметрів:

 • тип автомобіля – мікроавтобус, газель з будкою або вантажівка;
 • відстань між пунктами відправлення та доставки;
 • тип вантажу – маса, цінність, габарити, температура перевезення і зберігання і інші критерії;
 • додаткові послуги – упаковка, спуск без ліфта, вантажно-розвантажувальні роботи, занесення на поверх.

Також на підсумкову вартість вантажного таксі впливають такі сервіси, як страхування, експедирування, охорона вантажу. Подібні послуги обумовлюються попередньо і включаються до кошторису тільки після узгодження з клієнтом.

Послуги з перевезення вантажів у Ірпені та по Україні

Звертайтеся в компанію “Biggy”, коли потрібні транспортування особистих речей, офісного, торгового, промислового, виробничого та іншого обладнання, обробки вантажів і контейнерів. Наші вантажники – досвідчені, відповідальні і акуратні фахівці своєї справи, які забезпечать 100% безпечне навантаження-розвантаження, дбайливий винос і занос в будь-яке приміщення, в тому числі на верхні поверхи багатоповерхових будівель.

Телефонуйте або залишайте онлайн заявку на зворотний дзвінок вже сьогодні – ми організуємо і виконаємо перевезення по місту Ірпінь в найкоротші терміни і максимально дбайливо, гарантуючи повне збереження і цілісність вантажу.