Вантажоперевезення Миронівка

Компанія Biggy надає послуги доставки великогабаритних і негабаритних вантажів по місту Миронівка, а також Миронівському району. Наше підприємство веде діловодство з 2016 року і виділяється позитивною репутацією. Зважаючи на наявність власного автопарку організація пропонує вигідну вартість перевезень.

Яким автотранспортом Biggy здійснює вантажоперевезення по Миронівці?

Мікроавтобус Biggy

Серед доступних варіантів вантажних машин можна знайти:

 • газелі з високим тентом і відкритим бортовим кузовом довжиною 4 і 3 метри – перший варіант авто захистить вантаж від дощу, снігу, сильного вітру, а на автомобілі з відкритим кузовом зручно виконувати навантаження краном або іншими типами підйомників;
 • мікроавтобуси вантажопідйомністю 800-3000 кілограм, ємністю 5-20 кубометрів – за допомогою таких машин зручно перевозити меблі, побутову техніку, невеликі партії будматеріалів;
 • фургони тоннажністю до 10 тонн – подібні варіанти автомобілів часто замовляють при переїзді в нову квартиру або інший офіс;
 • фури вантажопідйомністю до 20 тонн – даний тип транспорту допоможе, наприклад, забезпечити логістику підприємства.

Автомобілі Biggy систематично проходять ТО, тому ми здійснюємо доставку завжди якісно і в строк.

Процедура підрахунку вартості вантажоперевезення по Миронівці

Ціна послуги формується з урахуванням кілометражу і часу, витраченого на транспортування, вантажно-розвантажувальні операції. Також беруться до уваги такі параметри:

 • габарити і конфігурація вантажу;
 • загальна вага, обсяг партії;
 • необхідність виконання завантаження / розвантаження силами компанії.

Якщо клієнт замовив доставку з вантажниками, враховуються обсяг, складність виконання навантажувальних операцій.

Які опції включає послуга VIP-перевезення по Миронівці?

Дана пропозиція підійде клієнтам, які цінують свій час. В рамках цієї послуги підприємство виконає переміщення вантажу під ключ без участі замовника. Співробітники організації здійснюватимуть такі дії:

 • розберуть габаритні меблі;
 • розкладуть речі по коробках;
 • дбайливо упакують тендітні і цінні предмети;
 • занесуть побутову техніку та інше начиння прямо в будинок, квартиру або офіс на будь-якому поверсі.

При відсутності ліфта послуга занесення речей в оселі обмовляється індивідуально. VIP-перевезення часто вибирають клієнти, які переїжджають на літо за місто. В рамках даної пропозиції тарифи на транспорт залишаються стабільно низькими.

Процедура замовлення вантажоперевезення по Миронівці

Якщо потрібні послуги вантажного таксі, слід звернутися по телефону, електронній пошті або за допомогою месенджерів (Telegram, Viber) до диспетчерам компанії. Наші менеджери приймають замовлення щодня без свят і вихідних.

Також заявку можна залишити, відвідавши онлайн-сервіс організації. Для цього слід заповнити електронну форму, вказавши ім’я, телефонний номер і параметри транспортування.

Якщо потрібно недорого перевезти малогабаритні покупки з магазину додому або доставити значну партію товару на склад в Миронівці, звертайтеся в Biggy.