Вантажоперевезення в Оболонському районі Києва

Оболонський район – північний район Києва із загальною кількістю населення 320 тис. Чоловік. До складу входять Мінський масив, Пріорка, Оболонь, Вишгородський масив. У 2011 році до мікрорайону приєднали Пущу-Водицю.

Жителям Оболонського району регулярно потрібні послуги вантажного таксі, наприклад, якщо необхідно доставити товари з ринку на Петрівці або вивезти старі меблі на дачу на околиці Оболоні.

Вантажоперевезення будь-якої складності з Biggy

Ключову роль у виборі служби таксі грає репутація компанії. Сервіс Biggy – служба вантажного таксі з бездоганною логістикою, сучасним автопарком техніки і доступними тарифами.

Клієнтам служби таксі доступний цілий комплекс послуг, в який включені доставка будівельних матеріалів і інші пропозиції:

 • квартирні і офісні переїзди;
 • вивезення будівельного сміття;
 • перевезення техніки і меблів;
 • дачні переїзди;
 • доставка диванів або холодильників;
 • послуги вантажників і т. д.

Якщо у мешканців Оболонського району виникла необхідність перевезти будь-які габаритні вантажі, завжди можна звернутися в Biggy.

Головне питання, яке цікавить користувачів, стосується ціни. Онлайн-сервіс дозволяє точно розрахувати цей показник і навіть заощадити. Наприклад, перевезення побутової техніки не вимагає великого автомобіля. Цілком достатньо фургона з вантажопідйомністю 800-1000 кг.Диспетчер завжди допоможе замовити найбільш підходящий вид транспорту, повідомить про підсумкову вартості послуг.

У спеціальній формі на сайті потрібно вказати стартову і фінішну крапку поїздки, вибрати відповідний тип автомобіля, замовити послуги вантажників. Диспетчер в найкоротші терміни передзвонить і допоможе з оформленням замовлення.

Іноді клієнт не знає, який тип вантажного транспорту йому потрібен. Наприклад, не кожен зможе зрозуміти, яка вантажопідйомність підійде для транспортування всіх меблів з дому або доставки покупки з торгового центру. Диспетчер підкаже оптимальний вид автомобіля, поставивши кілька запитань. Наприклад, для квартирного переїзду з 2-3-кімнатної квартири краще замовити техніку з вантажопідйомністю від 5 т.

Переваги вантажних перевезень в Оболонському районі за допомогою служби Biggy

Практично всі , хто скористався послугами Biggy, назавжди залишилися з цією компанією і рекомендують її знайомим. Це пов’язано з перевагами служби вантажного таксі:

 • сучасний транспорт в ідеальному технічному стані;
 • дбайливе ставлення до довірених вантажам, будь то будматеріали або дорогі меблі;
 • розбирання та збирання меблів / техніки при транспортуванні;
 • доступна вартість послуг;
 • оперативна подача автомобіля і пунктуальність співробітників.

Кожен житель Оболонського району зможе знайти переваги співпраці зі службою Biggy. При високій якості послуги коштують зовсім недорого.