Вантажоперевезення в Подільському районі Києва

Кількість жителів сучасного Подільського району Києва становить понад 200 тис. Чоловік. Періодично у жителів Виноградаря, Вітряних гір, Татарки, Куренівки та Подолу виникає необхідність скористатися послугами вантажного таксі.

Перевезення габаритної техніки з торгового центру, квартирні і офісні переїзди, доставка будматеріалів – все це вимагає надійного вантажного транспорту. Саме такий автопарк сучасної техніки знаходиться в розпорядженні служби Biggy.

Далеко не кожен торговий центр столиці пропонує транспортування покупки на потрібне місце. Нерідко така послуга надається невиправдано дорогий. Щоб не переплачувати за доставку, краще скористатися перевіреної вантажний службою таксі – Biggy.

Вантажоперевезення в Подільському районі з Biggy

Компанія готова перевезти будь-які вантажі клієнта. Для цього в розпорядженні є різні види транспорту. Наприклад, перевезення меблів або пральної машини не вимагає габаритного автомобіля. Досить тентований вантажівки або фургона з вантажопідйомністю до 1 т. Якщо ж потрібен офісний переїзд, для перевезення оргтехніки, меблів та інших вантажів потрібно замовити автомобіль з вантажопідйомністю від 5 т.

Експерти з логістики допоможуть вибрати оптимальний вид транспортного засобу для кожної конкретної ситуації. Послуги компанії обійдуться недорого, і клієнт залишиться задоволеним.

Розрахувати тариф допоможе онлайн-сервіс. Потрібно ввести початкову і кінцеву точку, вибрати тип авто, уточнити необхідність присутності вантажників.Вся інформація про ціни знаходиться у відповідному розділі сайту.

Одна з проблем кожної транспортної служби – пошкодження вантажів. Співпраця з вантажним таксі Biggy – гарантія безпеки. Вантажники компанії – не просто фізично сильні люди, а фахівці, у яких є все для безпечного навантаження та вивантаження. Для них не складе труднощів підняти піаніно на верхній поверх багатоповерхівки.

Розбирання і збірка меблів – обов’язковий етап при транспортуванні. У вантажників є необхідні інструменти і досвід роботи з предметами меблів.

Переваги співпраці з Biggy

Багато жителів Подільського району Києва вже відчули переваги співпраці з Biggy. Серед численних переваг варто відзначити:

  • автопарк сучасної техніки з різною вантажопідйомністю;
  • допомогу диспетчера в виборі транспорту та формуванні маршруту;
  • дбайливе ставлення до вантажів;
  • великий досвід вантажоперевезень по Києву;
  • доступні тарифи;
  • простоту замовлення.

Щоб відчути переваги, потрібно просто скористатися послугами служби. Доставка будматеріалів для ремонту або квартирний переїзд здійснюються з мінімальними тимчасовими витратами. Для замовлення послуг від Biggy слід відвідати сайт, записати контактні номери телефонів.