Вантажоперевезення Сквира

Компанія Biggy пропонує послуги вантажного таксі по місту Сквира та Сквирському району. Ми допоможемо організувати логістику і переїхати в нову квартиру або офіс.

Який транспорт доступний клієнтам Biggy зі Сквири?

Вантажівка Biggy на 10 т

Наша компанія володіє власним парком вантажних автомобілів. Це дає можливість встановлювати вигідну вартість на перевезення. У переліку доступних типів машин підприємства присутні:

 • фургони тоннажністю 5-10 тонн;
 • мікроавтобуси вантажопідйомністю 800-3000 кілограм;
 • фури, здатні перевезти вантаж вагою до 20 тонн.

Вантажівки з відкритим бортовим кузовом довжиною 3 метри підійдуть для навантаження продукції за допомогою крана. Такі авто також актуальні при необхідності бічного завантаження. Газелі з кузовом довжиною 4 метри, оснащеним високим тентом, захистять вантаж від сильного вітру, дощу і снігу.

Всі автомобілі компанії Biggy проходять регулярний техогляд, тому клієнти організації можуть бути впевнені в своєчасності і безпеки доставки малогабаритних і габаритних вантажів.

Як розраховується вартість вантажоперевезення по Сквирі?

Ціна транспортування залежить від кілометражу. Менеджери Biggy складають оптимальний маршрут, погоджуючи його з замовником. При необхідності по ходу доставки можна заїхати в незаплановане місце (наприклад, для позапланової відвантаження продукції). Також на вартість впливають такі параметри:

 • конфігурація і габарити вантажу;
 • загальна маса партії товару;
 • час, витрачений на транспортування разом з розвантажувально-навантажувальних операціями.

Якщо клієнт замовив вантажоперевезення з вантажниками, вартість буде залежати від кількості задіяних співробітників, обсягу робіт і складності навантаження.

Послуга VIP-перевезення по Сквирі

В рамках такої пропозиції ми плануємо транспортування під ключ без участі клієнта, при цьому тариф на транспорт залишається стабільно низьким. VIP-перевезення включає наступні опції:

 • розподіл речей замовника по коробках;
 • дбайливе пакування крихких і цінних предметів;
 • розбирання великогабаритних меблів;
 • винос побутової техніки та іншого начиння зі старого місця;
 • занос речей безпосередньо в будинок, квартиру або офіс на будь-якому поверсі.

VIP-перевезення підійде зайнятим людям. Дана послуга стане відмінним рішенням для сезонних переїздів за місто і назад.

Варіанти замовлення перевезення вантажів по Сквирі

Щоб подати заявку на отримання послуг від Biggy, слід зв’язатися по електронній пошті, телефону або за допомогою Viber і Telegram з менеджерами підприємства. Наші диспетчери приймають запити щодня без свят і вихідних. Також заявку можна залишити онлайн, відвідавши інтернет-сервіс організації. Для цього потрібно вказати особисті дані і параметри доставки.

Якщо потрібно недорого і якісно перемістити будматеріали, покупки з магазину і інші вантажі по Сквирі, звертайтеся в Biggy. Наше підприємство співпрацює з фізичними особами, великими комерційними і логістичними компаніями.