Вантажоперевезення в Солом’янському районі Києва

Сьогодні транспортування вантажу по Україні дуже затребувана. Можна перевезти товар в будь-який населений пункт. Вантажоперевезення Biggy здійснює доставку в Солом’янській район. Маршрут прямування обмовляється заздалегідь. У компанії вигідний тариф на вантажне таксі. Швидка подача авто. Доставка здійснюється в Київ та інші міста України. Замовити послугу можна в режимі онлайн. Вантажний автомобіль розрахований на перевезення товару різної ваги.

Вулиці за якими можна замовити вантажоперевезення в Солом’янському районі

Транспортування здійснюється в будь-який куточок Києва. Солом’янський район вважається одним з таких районів Києва, де широко затребувані транспортні послуги. Замовити транспортування можна:

  • для переїзду на дачу – можна перевезти меблі та особисті речі з будь-якої точки Солом’янського району;
  • переїзд офісу – можливо організувати доставку або перевезення офісних речей;
  • квартирний переїзд – транспортування з будь-якої точки Києва або країни в Солом’янський район або навпаки, з нього.

Компанія здійснює швидку доставку будь-яких речей за вказаною адресою. Ціна варіюється від відстані. Замовити сервіс по переїзду можна на сайті або за телефоном. Менеджер розрахує вартість.

Великий автопарк машин, оренда кожного окремого авто залежить від кількості і вантажопідйомності речей.

Як замовити послуги вантажного таксі в Солом’янському районі

Замовити вантажівка можна на сайті. Менеджери компанії ознайомлять з тарифами компанії. Прорахують вартість перевезення. Можна замовити вивіз будівельного сміття.Подається спеціальна вантажівка, який вивезе сміття.

При необхідності здійснюється замовлення вантажників . Вартість на їх послуги розраховується окремо.

Клієнти можуть замовити доставку будівельних матеріалів в Солом’янській район. Вартість розраховується за кількома критеріями:

  • категорія вантажу;
  • тариф машини;
  • кілометраж.

Всі ці фактори впливають на остаточну ціну. Мікроавтобуси використовують для перевезення великогабаритних речей. Вони здатні вміщати до 30 тис. Кг. Їх краще вибирати для перевезення великих шаф, диванів.

Для оформлення заявки необхідно вказати таку інформацію:

  • адреса переїзду (з якого пункту в який необхідно транспортувати вантаж);
  • розміри багажу;
  • необхідність вантажників.

В тариф закладена вартість за годину роботи автомобіля. Чим більше машина, тим вище годинний тариф. Є можливість оформити спеціальний пакет «під ключ ». Це дозволить клієнтові не брати участь в упаковці речей і доставці їх в пункт призначення.

Висновок

Переїзд – це відповідальна подія. Всі речі повинні бути доставлені в первісному вигляді. Компанія Biggy давно на ринку. Дозволяє зробити транспортування речей максимально комфортною. Доставка здійснюється по будь-якою адресою Солом’янського району. Широкий вибір видів автотранспорту. Переїзд може коштувати недорого.В тариф закладена мінімальна вартість. Отримати консультацію можна у диспетчера. Доставка завжди вчасно в обумовлені терміни! Biggy піклується про комфорт кожного клієнта.