Вантажоперевезення в Святошинському районі Києва

Святошинський район – західний район Києва, який може зрівнятися за чисельністю населення з багатьма містами України. До складу входять кілька мікрорайонів: Біличі, Святошин, Академмістечко, Відрадний і ін.

Святошинський район межує з Борщаговкой. Кожен з перерахованих вище масивів продовжує будуватися, тому у його жителів часто виникає необхідність вантажних перевезень. В одних випадках це квартирний переїзд , в інших ситуаціях – доставка будматеріалів з торгового центру. Оперативна і безпечне перевезення меблів або інших габаритних вантажів можлива тільки при співпраці з професіоналами.

Вантажоперевезення в Святошинському районі з Biggy

Вантажне таксі Biggy здійснює повний комплекс вантажних перевезень. Тут можна недорого замовити доставку габаритних покупок, яка буде здійснена за допомогою сучасної техніки.

Таксі Biggy допоможе при:

  • квартирному переїзді;
  • офісному переїзді;
  • доставці меблів і дорогої техніки;
  • необхідності послуг вантажників.

Здійснити замовлення дуже просто: потрібно заповнити форму на сайті, де вказуються початкова і кінцева точка перевезення, тип автомобіля. За допомогою онлайн-сервісу можна замовити послуги вантажників , якщо вони необхідні. Краще довірити транспортування дорогих предметів фахівцям.

Вантажники компанії гарантують дбайливе ставлення, додатковий захист тендітних предметів у вигляді упаковки.При необхідності меблі буде розібрана і зібрана на новому місці. Це гарантує відсутність пошкоджень.

Після заповнення форми диспетчер зв’язується із замовником і уточнює всі основні нюанси замовлення. Логістика – одна із сильних сторін сервісу: доставка буде здійснена в найкоротші терміни по найкоротшим маршрутом. Це додатково знизить вартість перевезення. Диспетчер порадить і найбільш підходящий вид транспорту, враховуючи особливості конкретного замовлення.

Квартирний переїзд без переплат

Переїзд в нову квартиру або офіс, доставка габаритних предметів на нове місце лякають багатьох. Є великий ризик не тільки пошкодити цінні предмети, а й занадто дорого заплатити за їх доставку. Тому до вибору перевізника потрібно підійти з максимальною відповідальністю.

Самі обґрунтовані тарифи в Святошинському районі Києва пропонує вантажне таксі Biggy. Співпраця з компанією передбачає ряд переваг для клієнта:

  • висока швидкість доставки;
  • дбайливе ставлення до вантажів;
  • вибір оптимального виду транспорту і маршруту слідування для зниження ціни;
  • послуги вантажників;
  • доступна вартість послуг.

Відвідавши одного разу сайт компанії, більшість власників нерухомості назавжди залишаються з цією службою вантажного таксі. Необхідність перевезень може виникнути в будь-який момент, і вкрай важливо, щоб в контактах був номер перевіреної служби. Зв’язатися з представниками компанії можна через сайт, номер телефону, популярні месенджери.