Вантажоперевезення Тетіїв

Компанія Biggy надає послуги вантажного таксі з 2016 року і відрізняється бездоганною репутацією. Звернувшись в нашу організацію, можна перемістити речі, техніку при переїзді в нову квартиру, інший офіс, а також забезпечити по місту Тетіїв і Тетіївського району логістику комерційного підприємства або виробництва.

Biggy володіє особистим автопарком, що дає можливість встановлювати вигідні тарифи на транспорт. Машини нашого підприємства систематично проходять техогляд, і це є гарантією якості і безпеки транспортування.

Який автотранспорт доступний клієнтам Biggy з Тетієву?

Газель Biggy з високим тентом

До послуг замовників наступні варіанти вантажних автомобілів:

 • фури вантажопідйомністю до 20 тонн – підійдуть для переміщення великих партій будматеріалів або продовольчої продукції;
 • газелі з відкритим бортовим кузовом і високим тентом – останній варіант захистить вантаж в дощ, снігопад, сильний вітер, а модель з відкритим кузовом підійде для навантаження краном зверху або збоку;
 • фургони тоннажністю 5-10 тонн – такий автотранспорт підійде, наприклад, при переїзді на нове місце проживання;
 • мікроавтобуси, здатні перевезти вантаж вагою 800-3000 кілограм, – подібні авто актуальні для транспортування побутової техніки, комплектів меблів.

Клієнт може подати заявку на оренду однієї або декількох машин. У разі зайнятості обраного автомобіля менеджери підприємства запропонують оптимальну заміну.

Процедура розрахунку вартості вантажоперевезень по Тетієву

Ціна звичайної доставки залежить від наступних параметрів:

 • відстані між крайніми точками маршруту;
 • загального часу транспортування з урахуванням навантаження;
 • габаритів і конфігурації вантажу.

При замовленні доставки з вантажниками додатково враховується кількість запитаних співробітників, складність і обсяг вантажно-розвантажувальних робіт. Зайнятим людям підійде послуга VIP-перевезення. В рамках даної пропозиції Biggy спланує транспортування під ключ, включаючи упаковку і занос речей. При цьому тариф на доставку залишається таким же низьким.

Варіанти замовлення на вантажоперевезення по Тетієву

Клієнти можуть оформити заявку онлайн, відвідавши інтернет-сервіс Biggy. Для цього необхідно заповнити форму, вказавши:

 • ім’я і телефонний номер;
 • модель бажаного автомобіля;
 • координати початкового та кінцевого пунктів доставки;
 • кількість вантажників (якщо вони потрібні).

Також можна зв’язатися з менеджерами компанії по телефону або поштою, за допомогою месенджерів (Viber, Telegram). Доступна опція замовлення зворотного зв’язку. Якщо клієнт замовив дану послугу, диспетчери підприємства зв’яжуться найближчим часом.

Плюси вантажоперевезення по Тетієву від Biggy

Наша організація співпрацює з індивідуальними замовниками і великими компаніями. Biggy доставить малогабаритний або великогабаритний вантаж, партію матеріалів в будь-якій кількості. Якщо потрібно недорого, якісно і оперативно підвезти покупки з магазину до дому або перемістити будь-який інший вантаж по Тетієву, звертайтеся в Biggy.