Вантажоперевезення Яготин

Компанія Biggy виконає оперативну доставку будь-яких вантажів по місту Яготин і Яготинському району. Підприємство займається перевезеннями з 2016 року і надає послуги якісно і недорого. Співробітники організації мають досвід транспортування вантажів по всій Україні.

Який автотранспорт доступний клієнтам з Яготина?

Мікроавтобуси Biggy

Компанія володіє особистим автопарком. У списку вантажних машин підприємства можна знайти:

  • мікроавтобуси вантажопідйомністю 800-3000 кілограм (наприклад, для переміщення малогабаритної техніки);
  • вантажівки з можливістю доставки вантажів загальною вагою 5-10 тонн (наприклад, комплектів меблів); ​​
  • фури на 20 тонн (для перевезення великих партій будматеріалів).

Автопарк організації включає авто з відкритим бортовим кузовом довжиною 3 метри. Такі автомобілі зручні при навантаженні продукції через верх або збоку. Є автомобілі з високим тентом на кузові, які захистять вантаж від вітру, дощу, снігу.

Як розраховується вартість вантажоперевезення по Яготину?

Тариф залежить від кілометражу маршруту. Співробітники компанії завжди погоджують траєкторію проходження із замовником. При необхідності маршрут можна змінити, заїхати по дорозі в незаплановане місце. До уваги береться час доставки.

Враховуються габарити, конфігурація вантажу, а також вага, обсяг партії. Від цього залежить підбір моделі вантажівки. Якщо клієнт замовив вантажоперевезення з вантажниками, загальна вартість послуг збільшується. В такому випадку оцінюються фронт і складність вантажно-розвантажувальних операцій.

Що таке VIP-перевезення по Яготину?

Дана пропозиція має на увазі планування і реалізацію під ключ переїзду без участі клієнта в іншу квартиру або новий офіс за вигідною ціною. Послуга VIP-перевезення включає:

  • збірку / розбирання великогабаритних меблів;
  • пакування речей і цінних предметів;
  • занос перевезеної начиння безпосередньо в житло або офіс на будь-якому поверсі.

Дана послуга допоможе заощадити час і сили. VIP-перевезення часто замовляють для сезонних переїздів в заміські будинки.

Варіанти замовлення на вантажоперевезення по Яготину

Підприємство співпрацює з юридичними особами та індивідуальними замовниками. Для отримання послуг слід звернутися до менеджерів організації:

  • по телефону (диспетчери компанії працюють без вихідних);
  • за допомогою електронної пошти;
  • за допомогою месенджерів (Viber, Telegram).

Також заявку можна подати, відвідавши онлайн-сервіс підприємства. Для цього потрібно вказати ім’я, телефонний номер, модель вантажівки, кінцеві точки маршруту, а також кількість вантажників.

Переваги співпраці з Biggy

Організація виділяється відмінною репутацією, високою якістю сервісу і відносно низькими тарифами. Співробітники компанії завжди ввічливі, індивідуально підходять до кожного клієнта.

При необхідності надання послуг логістики або доставки покупок з магазину по Яготину звертайтеся в Biggy. Вантажне таксі нашої компанії відрізняється низькими тарифами на транспорт різних моделей.