Як правильно організувати офісний переїзд?

Переїзд офісу може здатися досить складним завданням. Особливо це стосується офісів, де працюють по 100 і більше співробітників. З нами ви зможете без проблем організувати офісний переїзд правильно!

Це спланований і продуманий до найдрібніших деталей процес, який стоїть виконувати крок за кроком. Труднощі перевезення полягає в тому, що вантаж досить різноплановий. Це можуть бути – меблі, архів, вазони, техніка, квіти, кухонне приладдя і так далі. Саме тому, переїжджаючи з одного офісу в інший потрібно дуже ретельно розсортувати все речі. Як правильно організувати офісний переїзд? Оптимальним варіантом для офісного переїзду є вдавання до допомоги кваліфікованих співробітників. Так ви зможете заощадити свій час і максимально швидко приступити до роботи на новому місці. Переваги нашої компанії: Матеріальна відповідальність за майно, яке ми перевозимо. Можливість придбати в нашій компанії пакувальний матеріал, і після переїзду утилізувати його. Немає необхідності особисто шукати транспорт для перевезення вантажів. Кваліфікована розбирання та збирання офісних меблів.

Як відбувається офісний переїзд

Найжахливіше – це розгубленість, неорганізованість і навіть легка паніка. Для того, щоб все пішло як по маслу, потрібно заздалегідь скласти план дій.

  • Спочатку повинен приїхати фахівець-оцінювач, який визначить, яка кількість транспорту необхідно, скільки вантажників залучати.
  • Після чого укладається договір з клієнтом.
  • Складається повний перелік того, що буде перевезено.
  • Збираються і упаковуються особисті речі співробітників.
  • Упаковуються папки, книги, декор для офісу, меблі.
  • Відключається техніка.
  • демонтують шафи та офісні сейфи упаковуються.
  • Занурюються всі речі.
  • Проводиться прибирання приміщення.

Речі доставляються за вказаною адресою. Проводиться розвантаження, розстановка предметів. Збирається пакувальний папір, коробки і утилізуються. Після доставки речей переконайтеся в тому, що всі речі були доставлені і в належному вигляді. Організувати офісний переїзд тепер стало ще простіше! З нашою допомогою ви зможете максимально швидко і безпроблемно переїхати з одного робочого місця на інше в місті Київ. І не забудьте про новосілля, адже зміна офісу – це відмінний привід для свята!