Як упакувати і яку машину вибрати для перевезення меблів?

Переїзд може трапиться в житті кожної людини. Адже це невід’ємна складова зміни місця проживання або офісного приміщення. Вантажний автомобіль може знадобитися як для придбання будівельних матеріалів, так і для перевезення меблів. Багато хто задається питанням – як правильно упакувати меблі під час перевезення і який транспорт вибрати для перевезення? Скільки коштує перевезення меблів в місті Київ? Саме на цьому ми і хочемо сьогодні зупинитися. Скільки будуть стояти послуги перевезення меблів з вантажниками ви можете дізнатися у нашого менеджера, який підкаже точну вартість.

Якщо вирішили здійснити перевезення своїми силами, то безсумнівно зіткнетеся з цілою низкою складнощів. Ви зіткнетеся з тим, що меблі потрібно буде розібрати і зробити це, не пошкодивши буде досить складно. Спустити своїми силами з верхніх поверхів – завдання не з легких, а для деяких і зовсім нездійсненне. Навіть якщо у вас є власне вантажне авто, вам в будь-якому випадку доведеться зробити кілька ходок.

Якщо врахувати всі – сили, гроші, час, які були витрачені на даний вид роботи, то самі зрозумієте, що простіше було скористатися допомогою кваліфікованих фахівців. При тому, що варто перевезення меблів відносно недорого. Звернувшись до нас, ви можете не переживати за цілісність, адже вся відповідальність в даному випадку лежить на наших плечах.

Найчастіше цією послугою користуються при квартирному або офісному переїзді. Також до наших послуг вдаються, замовляючи нові меблі з магазинів.

М’які меблі краще всього перевозити в закритих фургонах, мікроавтобусах або будках. Це захистить її від попадання забруднювачів і пошкоджень. У нашому автопарку є великий вибір транспорту на всі випадки життя. Якщо ще не визначилися який саме транспорт потрібен, просто зателефонуйте нашому менеджеру і він проконсультує вас.

Надійне перевезення в місті Київ

Не має значення в якому вигляді буде проводитися транспортування (в розібраному або зібраному) вона в будь-якому випадку повинна бути добре упакована. Для упаковки найчастіше використовується плівка, картон, бульбашкова плівка або обгортковий папір. При необхідності все буде зафіксовано ременями.

Ви також можете скористатися нашими вантажниками, які допоможуть перенести меблі від квартири або офісу до машини. Ми подбаємо про те, щоб все було якісно упаковано, перенесено і закріплено в транспорті. Ми займаємося перевезенням меблів по Києву вже багато років. Транспорт підбирається в залежності від габаритів замовлення.

Чому варто співпрацювати саме з нами

Комплексний підхід – це саме те, чого так не вистачає багатьом компаніям. Ми готові врахувати всі вимоги та побажання замовника. Вартість прийнятна! Дізнатися скільки коштує перевезення меблів і послуги вантажників ви зможете, зателефонувавши за вказаним на сайті номером телефону.
У нашому автопарку великий асортимент транспорту, яким зможете скористатися для вантажоперевезення. Перевезення меблів в місті Київ – це наш профіль. Ми вдосконалюємося і ніколи не зупиняємося на досягнутому!