Що потрібно для переїзду в інше місто?

Список потрібних речей для переїзду в інше місто

До будь-якого процесу зміни місця проживання варто підходити серйозно, особливо коли справа стосується переїзду в інше місто, адже виправити недоліки буде важко. Насамперед, необхідно скласти чек-лист найважливіших та значущих речей, предметів меблів та побутової техніки, які здатні полегшити домашній побут на новому місці та допоможуть створити затишок. Завдяки підготовленому списку речей процес їх упаковки та сортування протікатиме швидше.

Які документи підготувати для переїзду в інше місто?

Перше, що необхідно запакувати під час від’їзду — це документи, що засвідчують особу. Не забудьте взяти з собою паспорт, дипломи про освіту та документи, необхідні вам для працевлаштування на новому місці. Також не забудьте про документи, які будуть потрібні для вашої дитини в новому дитячому садку або школі.

Розірвіть будь-які договори, які втрачають актуальність у зв’язку з переїздом, а також переконайтеся, що всі заборгованості за поточним місцем проживання погашені.

Попередня ревізія речей під час переїзду

Бажання перевезти до іншого міста абсолютно всі речі — це найпоширеніша помилка. Велика кількість одягу займатиме занадто багато місця в сумці, внутрішній простір якої дуже обмежений. Беріть тільки найнеобхідніше та запам’ятайте декілька «золотих» правил:

  • почніть з розхламлення гардеробу, забувши про речі, які просто шкода, вони не знадобляться вам у повсякденному житті;
  • не забивайте валізу дешевим одягом, її можна придбати після переїзду;
  • не бійтеся позбавлятися непотрібних речей, віддайте їх нужденним людям або викиньте.

Пакуючи речі в сумки, переконайтеся, що одяг чистий. А щоб не витрачати час і сили на прасування одяг, запакуйте його в спеціальні вбиральні контейнери, які дозволяють повісити речі на плічка. Перевозячи гардероб у звичайних коробках, разом з ним слід запакувати праску та прасувальну дошку, за допомогою яких ви швидко приведете одяг у порядок.

Що робити з технікою та меблями?

Тягнути кухонну плиту та мікрохвильову піч в інше місто абсолютно безглуздо, а ось про перевезення дорогої техніки доведеться подбати. Для цього слід найняти вантажне таксі. Заберіть із собою планшет, ноутбук, відеокамеру, фотоапарат. Якщо ви переїжджаєте в не облаштовану квартиру, візьміть мультиварку, телевізор, розкладний диван або ліжко, комод, шафу. Будь-яка техніка та предмети меблів займають багато місця і якщо дозволяють можливості, краще їх купувати вже на місці.

Що ще взяти для переїзду в інше місто?

При переїзді в інше місто слід забрати найнеобхідніше:

  1. Підготуйте кілька комплектів взуття та одягу на перший час. Це має бути білизна, речі першої необхідності, як для виходу на вулицю, так і для дому. Не забудьте і про пару теплих речей.
  2. Зробіть запас їжі. Купуйте продукти, які невибагливі до зберігання, і прості у приготуванні, а також придбайте на перший час кілька комплектів одноразового посуду.
  3. Гігієна — їй слід приділити особливу увагу. Упакуйте всі засоби гігієни, такі як зубні щітки, паста, гелі для душу, шампунь, мило, косметика для вмивання, гребінець, рушники, фен.
  4. Для дитини зберіть окрему коробку, в якій будуть складені її пляшечки, соски, іграшки, одяг, а якщо дитина старша, то книги та навчальні приладдя.
  5. Візьміть із собою аптечні засоби, не забувайте про здоров’я. У дорожній аптечці мають бути всі ліки, які потрібні вашій сім’ї, адже раптова хвороба може застати зненацька.

Переїжджаєте з домашніми улюбленцями? Тоді обов’язково варто подбати і про їхній комфорт: речі для тварин, перенесення, лоток для туалету, запас улюбленого корму та іграшки. І, нарешті, здійснюючи квартирний переїзд в інше місто, запакуйте мобільні гаджети, ноутбуки, зарядні пристрої.

Як упакувати речі для переїзду?

Як правильно упаковати речі для переїзду

Велика відповідальність і купа турбот — ось що обіцяє переїзд на нове місце проживання. Систематизувати та упаковувати речі найскладніше. Незрозуміло, за що хапатися і з чого починати. Але однозначно варто заздалегідь придбати набір пакувальних матеріалів. Не варто економити на матеріалах, адже від їхньої якості залежить збереження речей.

Гардероб

Використовуйте вакуумну упаковку, яка дозволяє істотно зменшити габарити об’ємних речей, таких як постільні речі, домашній текстиль та зимовий одяг. Систематизуйте гардероб за призначенням, типом та кольором, а також упаковуйте окремо речі всіх членів сім’ї.

Побутова техніка

Гофрокартонна тара допоможе чудово зберегти побутову техніку та всякі дрібниці. Для упаковки важких предметів слід купувати міцні коробки, щоб під час транспортування вони зберегли свою цілісність і порвалися. Короби середнього розміру практичніші, їх зручніше переносити, ніж більшогобаритні, які при максимальному завантаженні стають непідйомними.

Упаковка кухні

Дрібне кухонне начиння можна скласти у великі каструлі. Всі тендітні предмети, що б’ються, слід попередньо обернути папером. Важливо зафіксувати посуд, щоб він не бовтався в ящиках і мінімізувати ризики розбити його. Будь-які порожнечі заповнюйте газетами чи тканиною. Для посуду, що б’ється, краще використовуйте пухирчасту плівку.

Упаковка меблів

Меблі слід перевозити у розібраному вигляді. В окрему коробку запакуйте фурнітуру та ручки, підписуючи кожен пакет, щоб надалі легше було їх розділити.

Під час збору речей важливо дотримуватися логіки та системи, варто уникати сусідства електроніки та книг з рідинами. Для зручності підписуйте і маркуйте кожну коробку, використовуючи кольорові стікери, інакше після приїзду ви ризикуєте опинитися в хаосі з ящиків та коробок з невідомим вмістом.

Як перевезти речі під час переїзду?

Часто, щоб перекласти всі речі, вигідніше вдатися до послуг спеціалізованих компаній, які нададуть допомогу в переїзді, допоможуть компактно упакувати речі та скористатися послугами вантажоперевезення. Такий спосіб дозволить суттєво заощадити на покупці нових меблів, побутової техніки та предметів гардеробу. Він особливо актуальний, коли всі речі знаходяться у відмінному стані або були нещодавно куплені.