Як правильно перевозити меблі і побутову техніку

Переїзд – це слово викликає у деяких людей справжній жах. Упаковка громіздких меблів, збір дрібниць, складання посуду та інших б’ються забирає багато часу. У людей, котрі переїжджають на інше місце проживання, виникає думка: як правильно організувати перевезення меблів і побутової техніки, зберігши всі предмети в цілості й схоронності.

Послуги вантажоперевезень в Києві

Грамотно упакувати меблі, речі і техніку допоможуть люди, які займаються професійною вантажоперевезенням в Києві. Робочі-вантажники спеціалізуються на правильній розстановці речей при переїзді. Вантажний відсік у машині комплектується таким чином, що посуд і б’ються знаходяться в безпеці.

Працівники вантажних таксі надають послуги в транспортуванні речей і доставці предметів до кінцевого пункту прибуття. Вантажники допомагають винести громіздку меблі з під’їзду і занурити в машину. Переїзд з фахівцями перетворюється в легке, захоплюючий захід.

Особливості перевезення меблів

Транспортування меблів – клопітка справа для людей, які не мають досвіду в даному напрямку. Громіздкі дивани і шафи необхідно перевозити максимально дбайливо, уникаючи пошкоджень і відколів. Завдання ускладнюється тим, що в сучасних багатоповерхівках часто трапляються вузькі сходові прольоти. Як перевезти меблі, не зіпсувавши її зовнішній вигляд?

Процедура упаковки меблів проходить в кілька етапів:

  • Зняття дрібної фурнітури. Все ручки, скоби та кріплення укладаються в спеціальні пакети. Не забувайте про маркування пакетів, щоб не заплутатися при подальшій збірці меблів.
  • Демонтаж висувних шуфлядой і полиць. Упаковувати ці предмети слід в картонні коробки, які також краще промаркувати.
  • Зняття дзеркал і скляних елементів з меблів. Б’ються предмети покладіть окремо і перевозите в останню чергу.

Всі розбірні елементи краще зняти заздалегідь, упакувавши їх в картон, пінопласт або целофан. Використовуйте будь-якому пакувальному для упаковки меблів. Це послужить додатковою гарантією збереження ваших речей при переїзді.

Правильна перевезення побутової техніки

Будь-яка побутова техніка вимагає дбайливого транспортування. Щоб доставити вантаж на нове місце проживання в цілості й схоронності, слід знати правила упаковки побутової техніки:

  • Перед упаковкою всю техніку необхідно ретельно протерти від пилу і бруду. Особливо це стосується кухонної техніки, яка вбирає в себе аромат їжі при приготуванні і може виділяти неприємний запах після довгого перебування в целофані при транспортуванні.
  • Після миття необхідно зачекати повного висихання приладів.
  • Від’єднайте дрібні і великі деталі, кріплення. Упакуйте їх у пухирчасті пакети, позначивши кожен відповідним написом.
  • Все дверці надійно зафіксуйте скотчем. Провід, що підключають техніку до електрики, також слід перемотати скотчем, притиснувши їх до корпусу.
  • Куточки зафіксуйте з допомогою гофрокартону. Якщо такого немає в наявності, підійде звичайний тонкий картон.
  • Загорніть всю техніку в бульбашкову плівку, обмотавши скотчем кожен окремий предмет.

При транспортуванні вся побутова техніка повинна бути розміщена в картонні коробки. Це дає додаткову гарантію його збереження при переїзді.

Послуги вантажного таксі в Києві виявляються для людей, які хочуть переїхати на інше місце проживання без особливих проблем. Довіряючи справу професіоналам, ви позбавите себе від турбот і зможете радісно мріяти про те, як облаштуєте нову квартиру.