Як правильно перевозити генератор/інвертор

При виборі генератора ви відразу плануєте доставку з магазину і навряд чи замислюєтесь про те, що потім вам доведеться його кудись перевозити. Але у житті ми ні від чого не застраховані. Можливо, вам знадобиться вивезти його на дачу або взагалі відбудеться незапланований переїзд. Тому розглянемо, які існують особливості перевезення пристрою в машині.

Основні проблеми

Генератор, інвертор це не зовсім зручні та прості пристрої, особливо якщо йдеться про навантаження в легковий автомобіль. Генератор в машині займає значне місце. Седан у цьому випадку взагалі не варто розглядати, бо це неможливо. Стандартні габарити універсального пристрою потужністю 3-4 кВт відповідають розміру куба: 60*60*60 см (приблизно) та важать до 80 кг у не заправленному вигляді. Такі розміри та вага дорівнюють проблемам у перевезенні для середньостатистичної сімейної машини.
Виникають проблеми вже на початку:

  • по-перше, генератор необхідно підняти щонайменше на висоту багажника, а виходячи з характеристик вони не легкі. Можна не розрахувати силу та свої можливості і подряпати машину (як сам багажник, так і бампер).
  • по-друге, устаткування повинно стійко “стояти” у машині. А ось чи витримає підлога у вашому авто – питання. І до всього є вірогідність забруднити обивку машини або залити її пальним чи мастильними речовинами. Це може трапитися через зливний отвір пробки бензобака чи заливну (мірну) пробку картера. Більше того, навіть зовсім трошки нафтопродукту, особливо якщо це бензин, може назавжди зіпсувати аромат в автомобілі та килими. Для цього застелите поверхню ковдрою та захисною плівкою. Так ви не тільки не подряпаєте поверхні в салоні, але і запобігти її просочення матеріалами. В ідеалі використовувати дошки та накрити ними підлогу у багажнику. Не рекомендуємо ставити його ніжками донизу.
  • по-третє, дістати помічника зі світлом набагато складніше, ніж його поставити. Попросіть допомоги, не потрібно ризикувати та поодинці його діставати.

Чи можна перевозити у салоні?

Всі автомобілі різні, тому завантажити пристрій дозволяється не тільки в багажник, але і в салон. Якщо двері в салон відчиняються дуже широко, можна встановити генератор на сидіння, тільки попередньо захистивши плівкою чи тканиною обшивку. Устаткування дозволено перевернути, щоб було зручніше. Якщо він не влазить ні в багажник, ні в салон, спробуйте розібрати його на частини і перевезти в такий спосіб. Але це в крайньому випадку, коли інших варіантів немає.

Підготовка авто до перевезення: лайфхаки від Biggy

  • перед завантаженням зробити виміри та перевірити місткість в авто;
  • використовуйте розкладне сидіння у салоні авто для місця під генератор;
  • застелити щільною тканиною чи ковдрою для захисту оббивки не тільки під нею, а й збоку;
  • застелити клейонкою, коли ємність у ньому наповнена паливом (бензин чи дизель);
  • для безпеки та рівномірного навантаження рекомендуємо використовувати дошки або фанеру;
  • якщо немає вибору – розберіть пристрій (максимум зніміть колеса, бак та ручку для перенесення);
  • перевозіть ногами вгору, але дозволяється це робити на нетривалий час.

А якщо ви хочете зробити все ще простіше, то радимо просто звернутись до нашої служби вантажоперевезень Biggy. Ми зробимо все легко, швидко та безпечно за вас. А вам не потрібно буде ламати голову над тим, що ми описали вище.

Звертайтесь! Перевеземо ваш генератор швидко та просто!