Коли включати холодильник після перевезення?

Здійснюючи довгоочікувану покупку, далеко не кожна людина замислюється про те, як правильно включати холодильник після перевезення. Часто це призводить до поломок. Зрозуміло, причин несправності може бути скільки завгодно, але саме підключення не за інструкцією може зіграти в даному випадку ключову роль. Тому вкрай важливо знати, скільки відстоювати холодильник після перевезення.

Для того, щоб правильно підключити, необхідно відразу після перевезення і установки звільнити його від непотрібних речей. Йдеться про заводській упаковці: плівці і пінопласт. Як показує практика, більшість людей не знає, чи можна відразу включати холодильник після перевезення. Звільнивши від сторонніх речей, необхідно ретельно його вимити, як всередині, так і зовні. Зробити це потрібно обов’язково, оскільки в відділах холодильного апарату будуть зберігатися продукти харчування. Під час чищення не можна використовувати агресивні чистячі засоби, оскільки їх сліди залишаться на стінках, і можуть проникнути в продукти харчування.

Покроковий алгоритм дій при установці

Коли він був звільнений від непотрібних речей і ретельно вимитий, його можна включати. Повертаючись до питання скільки чекати після перевезення холодильника, не варто забувати про те, що правильна установка – гарантія безперебійності роботи техніки та збереження її експлуатаційних характеристик. У зв’язку з цим, необхідно приділити особливу увагу питанню, скільки холодильник повинен стояти після перевезення.

Зв’язок транспортування і підключення

Відповідаючи на питання, коли можна включати холодильник після перевезення, слід дізнатися, в якому становищі здійснювалася його транспортування. Чому це важливо? Не рекомендується в процесі вантажоперевезення транспортувати холодильний апарат горизонтально або під нахилом. В цьому випадку потрібно відстоювати, і стежити чи не потрапило в холодоагент моторне масло. Включити можна тільки тоді, коли поршнева система встане на місце. Холодильника потрібно стояти 2-3 години. У разі, якщо холодильний апарат перевозився до Києва в зимову пору року, чекати доведеться мінімум 6 годин, за умови, що він транспортувався в вертикальному положенні. Таким чином, стає ясно чому не можна включати холодильник відразу після перевезення.