Вантажоперевезення мікроавтобусом до 1,5 тонн

Перевезення вантажу по Києву та території України мікроавтобусом до 1,5 тонн – популярна послуга, затребувана в сегменті малого, середнього бізнесу та для фізичних осіб. Це пояснюється маневреністю автомобільного транспорту в межах міста, з адресною доставкою товару. Габарити автомобіля дозволяють безперешкодно пересуватися в умовах щільного міського трафіку, дістатися у важкодоступні приміські та дачні місцевості, припаркуватися практично в будь-якому місці.

Увага! Сектор автомобільних вантажоперевезень продовжує працювати незважаючи на коронавірус, так як обмеження введені для переміщення людей, а не вантажів.

Транспортування вантажу недорого – це просто

Ціна – вирішальний фактор вантажоперевезення. Не важливо хто ви, простий споживач або представник бізнесу. Кожен бажає мінімізувати витрати. Сучасна транспортна логістика знижує фінансові та часові витрати до мінімуму. Для цього проводиться ряд обов’язкових дій, в тому числі аналіз вантажу, що перевозиться.

Щоб доставити вантаж вчасно, без пошкоджень враховуються всі нюанси конкретного вантажоперевезення: тип, характер, необхідну упаковку, навантаження, розмір, місце, займане в кузові машини.

Замовити мікроавтобус до 1,5 тонн можна, якщо потрібно перевезти:

  • меблі, техніку і речі, при квартирному або офісному переїзді ;
  • сировину для виробників;
  • промислові товари по торговим точкам;
  • продукти харчування;
  • будівельні матеріали;
  • доставка онлайн замовлень, придбаних через мережу інтернету.

У вантажному мікроавтобусі можна супроводжувати вантаж або здійснити переїзд разом з речами за невисоку плату. Наприклад, викликавши вантажне таксі. Сервіс кожного таксі має фіксований тариф. По телефону або онлайн виберіть найбільш вигідного перевізника і необхідний автомобіль.

Типи автомобілів для перевезення вантажу

Якість послуг з перевезення і тариф багато в чому залежать від правильно підібраного машини. Для кожного замовлення потрібен вантажівка з відповідною модифікацією кузова. Обсяг вантажівки до 1,5 тонн становить 9-15 кубометрів.

Рекомендації по вибору автомобіля для перевезення вантажів до 1,5 тонн:

  • вантажівка з тентом – оптимальний варіант для перевезень меблів, техніки, товарів народного споживання, продуктів;
  • бортовий кузов – для доставки будівельних матеріалів і великогабаритних речей;
  • ізотермічний фургон – використовується для перевезення швидкопсувних продуктів харчування;
  • рефрижератор – холодильний фургон, що підтримує низьку температуру.

Мікроавтобусами реалізуються перевезення в межах міста, передмісті (дачні переїзди, комерційні доставки товару), рідше – міжміські. Вартість перевезення залежить від дальності поїздки, обсягу вантажу, ваги, габаритів.

«Три речі роблять націю великою і процвітаючої: плодоносна грунт, діяльна промисловість і легкість пересування людей і товарів» (Френсіс Бекон).

Вантажоперевезення мікроавтобусом до 1,5 тонн мають ряд переваг, так як дозволяють зробити адресну доставку від дверей до дверей, дають можливість доставки невеликих вантажів. Сюди ж відноситься швидкість і мобільність доставки по міських вулицях, мінімальні вимоги до упаковки, і відповідно помірна вартість послуги.

На сьогоднішній день це самий затребуваний вид вантажоперевезень, який по кишені кожному.